rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 

Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai

Go down 
AutoriusPranešimas
Summer*
Just like you

Female
Kiek pranešimų parašei? : 871
Amžius : 26

RašytiTemos pavadinimas: Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai   Kv. 11 20, 2008 4:32 am

Kol Lietuva vaduojasi nuo netikėtai užpuolusio sniego, Kipre šeštadienio laukianti vaikų „Eurovizijos“ konkurso dalyvė Eglė Jurgaitytė su komanda lepinasi saule ir džiaugiasi vasariniais drabužiais. „Čia šilta. Maudomės baseinuose, nors vaikų neleidžiame. Dar susirgs iki šeštadienio pasirodymo“, – pasakojo prodiuseris Raigardas Tautkus.

Nors oro sąlygos nacionalinės vaikų „Eurovizijos“ nugalėtojus lepina, problemų nepavyko išvengti. Atvykus į Kiprą, paaiškėjo, kad dingo sceniniai vaikų kostiumai. „Jie kažkur nukeliavo, kur neturėjo. Bet bandome visomis jėgomis juos atgauti iki šeštadienio. Turime ir atsarginius drabužius, bet visos smulkmenos yra svarbu. Todėl bandysime pasirodyti taip, kaip planavome“, – kalbėjo muzikos prodiuseris.

Paklaustas, kaip sekasi Kipre ruoštis šeštadienio pasirodymui, pakilia nuotaika R. Tautkus sakė, kad repetuoti sąlygos puikios, o labiausiai nuotaiką kelia balsavimo prognozės.

„Esame tarp lyderių. Nežinau, kaip buvo sudaryti dalyvių reitingai, bet mes esame antroje vietoje. Pirmieji – rusai. Jie ir bus pagrindiniai mūsų konkurentai“, – džiaugėsi Raigardas. Pasak jo, lietuviai turėtų būti drąsūs, kad į penketuką E. Jurgaitytė su daina „Laiminga diena“ tikrai paklius.

http://www.alfa.lt/straipsnis/10237413/?Pagrindiniai.lietuviu.konkurentai.vaiku.Eurovizijoje..rusai=2008-11-19_17-14
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Caffy.
mano širdis laaaiminga .. :*

Female
Kiek pranešimų parašei? : 184
Amžius : 21
Tu gyveni.. : Vilnius.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai   Kv. 11 20, 2008 8:02 pm

Jėėėė. xD
Mes bent antri ;DD
Bet kai žirėjau tų rusų pasirodymą tai man nieko ypatingo. Viskas nuo Bilano nukopinta ir tiek.
Atgal į viršų Go down
Kūlvėrstux*

Male
Kiek pranešimų parašei? : 656
Tu gyveni.. : Vilnius

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai   Pen. 11 21, 2008 2:45 am

Nenukopinta Nieko i bilana nepanasu.
Bet visvien s**** xDD
Atgal į viršų Go down
Žemai.tiki.

Female
Kiek pranešimų parašei? : 1242
Amžius : 19

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai   Pen. 11 21, 2008 3:16 am

Aha.
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://www.s-jfc.forumb.biz
Kūlvėrstux*

Male
Kiek pranešimų parašei? : 656

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai   Pen. 11 21, 2008 3:20 am

Mane is vis rusai nervina. Nieko gero nepadaro bet vis trajetuke buna
RUSAI TAI SKYLE ZEMELAPYJE!
Atgal į viršų Go down
Žemai.tiki.

Female

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai   Pen. 11 21, 2008 3:29 am

Jo.
Atgal į viršų Go down
Neringa

Female
Kiek pranešimų parašei? : 1027
Amžius : 24
Tu gyveni.. : Elektrėnai

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai   Pen. 11 21, 2008 9:42 pm

nu nesamone mes cia pirmi turim buti ,,
Atgal į viršų Go down
Žemai.tiki.

Female

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai   Pen. 11 21, 2008 10:17 pm

Ankščiau Rusiją triumfuodavo,o dabar Lietuva pradedaxDDDMes laimėsim!
Atgal į viršų Go down
Sunny~

Female
Kiek pranešimų parašei? : 444
Amžius : 24
Tu gyveni.. : dinozaurų galaktika.

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai   Pen. 11 21, 2008 10:31 pm

Nors vaikų eurovizijoj mes tarp lyderių būsim.Šaunuolė Eglutė
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai   

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų 
Puslapis 11