Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė

Go down 
+6
Summer*
Kūlvėrstux*
Žemai.tiki.
Caffy.
DroWnie
lollipop
10 posters
AutoriusPranešimas
lollipop
Take me to Neverland*
lollipop


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1660
Amžius : 26
Tu gyveni.. : Kaune .

Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė   Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė Icon_minitimeSk. 11 23, 2008 5:55 am

Vėlyvą šeštadienio vakarą Kipre pasibaigusi „Vaikų Eurovizija“ atnešė daug džiaugsmo ne tik mažiesiems „bitinukams“ iš Gruzijos, bet ir Lietuvai.
Mūsų šalies atstovė, dešimtmetė Eglė Jurgaitytė, konkurse atlikusi dainą „Laiminga diena“, užėmė trečiąją vietą, už savo nugaros palikusi dvylikos valstybių atstovus.



13-uoju numeriu pasirodžiusi Eglė Jurgaitytė maloniai nustebino savo balsu, įvaizdžiu ir judėjimu scenoje gerokai nušluostė nosis suaugusiems kolegoms, jau ilgus metus nesėkmingai bandantiems atspėti sėkmės receptą pagrindiniame „Eurovizijos“ konkurse.

Šiemet konkurse dalyvavo penkiolikos valstybių jaunieji atstovai. Visos 10-15 metų bręstančios popmuzikos žvaigždutės sulaukė gausybės 5000 žiūrovų aplodismentų, tačiau į akį krito tai, kad ne vienas jaunasis atlikėjas tarsi bandė perlipti per savo amžių ir klausytojų simpatijas bandė papirkti kūriniais, kurie labiau tiktų pagrindiniam „Eurovizijos“ konkursui, o ne „Vaikų Eurovizijai“.
Atgal į viršų Go down
DroWnie
mano širdis laaaiminga .. :*



Kiek pranešimų parašei? : 3

Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė   Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė Icon_minitimeSk. 11 23, 2008 6:07 am

Sveikinimai :)))))
Kitaip ir negalėjo būti ;D
Atgal į viršų Go down
Caffy.
mano širdis laaaiminga .. :*
Caffy.


Female
Kiek pranešimų parašei? : 184
Amžius : 27
Tu gyveni.. : Vilnius.

Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė   Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė Icon_minitimeSk. 11 23, 2008 3:48 pm

Sveikinimai visiems!!
Ypač Eglutei!!
Atgal į viršų Go down
Žemai.tiki.
mano širdis laaaiminga .. :*
Žemai.tiki.


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1242
Amžius : 25
Tu gyveni.. : Vilnius

Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė   Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė Icon_minitimeSk. 11 23, 2008 5:05 pm

Jėėėė.
Atgal į viršų Go down
http://www.s-jfc.forumb.biz
Kūlvėrstux*
mano širdis laaaiminga .. :*
Kūlvėrstux*


Male
Kiek pranešimų parašei? : 656
Amžius : 27
Tu gyveni.. : Vilnius

Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė   Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė Icon_minitimeSk. 11 23, 2008 5:27 pm

SVEIKINU VISU!!!!!!!!!!!!!!!
MYLIU EGLE!!!!!!!!!!!!
Atgal į viršų Go down
Žemai.tiki.
mano širdis laaaiminga .. :*
Žemai.tiki.


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1242
Amžius : 25
Tu gyveni.. : Vilnius

Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė   Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė Icon_minitimeSk. 11 23, 2008 5:36 pm

Jau žinom;););)
Atgal į viršų Go down
http://www.s-jfc.forumb.biz
Kūlvėrstux*
mano širdis laaaiminga .. :*
Kūlvėrstux*


Male
Kiek pranešimų parašei? : 656
Amžius : 27
Tu gyveni.. : Vilnius

Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė   Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė Icon_minitimeSk. 11 23, 2008 5:46 pm

Sendien ziurejau per youtube irasa Lietuvos tai net apsiverkiau [nedauk xD] is laimes Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė 970263
Atgal į viršų Go down
Summer*
Just like you
Summer*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 871
Amžius : 31

Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė   Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė Icon_minitimeSk. 11 23, 2008 7:18 pm

Jėga! Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė 460382 Šaunuolė Eglė Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė 267855
Atgal į viršų Go down
Sunny~
mano širdis laaaiminga .. :*
Sunny~


Female
Kiek pranešimų parašei? : 444
Amžius : 30
Tu gyveni.. : dinozaurų galaktika.

Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė   Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė Icon_minitimeSk. 11 23, 2008 7:47 pm

Aš irgi verkiau.Buvo nuostabu.Eglė ir visa jos komanda buvo nuostabi. Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė 460382
Atgal į viršų Go down
Ieva.
mano širdis laaaiminga .. :*



Kiek pranešimų parašei? : 7

Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė   Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė Icon_minitimeSk. 11 23, 2008 7:48 pm

Sveikinu visus :)
Eglute sauniai pasirodei :)
Sveikinimai ir Tau :)
Atgal į viršų Go down
Paris
mano širdis laaaiminga .. :*
Paris


Female
Kiek pranešimų parašei? : 417
Amžius : 27
Tu gyveni.. : kur skraido žirafos;}*

Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė   Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė Icon_minitimeAntr. 11 25, 2008 10:16 pm

mano nuomonė tokia-
Gruzija laimėjo tik todėl kad buco karas ir če atseit nori laimingesnius padaryt ir pnš. <o jū daina buvo ŽIAURI>
Eglutė pasakiškai pasirodė, tos kaselės.. negaliu ;D
apsikriokiau bežiūrėdama;D
Atgal į viršų Go down
http://www.eglesfc.forumlt.com
Neringa
mano širdis laaaiminga .. :*
Neringa


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1027
Amžius : 30
Tu gyveni.. : Elektrėnai

Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė   Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė Icon_minitimeTr. 11 26, 2008 10:31 pm

žiauriai patiko lt pasirodymas šauniausiai pasirode..
Atgal į viršų Go down
Žemai.tiki.
mano širdis laaaiminga .. :*
Žemai.tiki.


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1242
Amžius : 25
Tu gyveni.. : Vilnius

Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė   Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė Icon_minitimeKv. 11 27, 2008 12:20 am

Būčiau apsikriokus kaip ir kiti,bet šeima to neleido daryti(netiesiogine prasme).
Atgal į viršų Go down
http://www.s-jfc.forumb.biz
Sponsored content





Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė   Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Eurovizinę bronzą į Lietuvą atveš dešimtmetė Eglė
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Lietuva grįžta į vaikų „Euroviziją“
» Ką veikia Eglė Jurgaitytė…
» Eglė winning hearts in Lemesos!
» Eglė ''pavarė''
» Eglė Italijoje

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Naujienos-
Pereiti į: