Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Ketvirtadienį Alfa.lt vaizdo konferencijoje – vaikų „Eurovizijos“ laureatė

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Summer*
Just like you
Summer*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 871
Amžius : 31

Ketvirtadienį Alfa.lt vaizdo konferencijoje – vaikų „Eurovizijos“ laureatė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ketvirtadienį Alfa.lt vaizdo konferencijoje – vaikų „Eurovizijos“ laureatė   Ketvirtadienį Alfa.lt vaizdo konferencijoje – vaikų „Eurovizijos“ laureatė Icon_minitimeTr. 11 26, 2008 8:12 pm

Ketvirtadienį Alfa.lt vaizdo konferencijoje – vaikų „Eurovizijos“ laureatė

Ketvirtadienį 15 val. į Alfa.lt vaizdo konferenciją tiesiai po pamokų atskubės šių metų tarptautinio vaikų „Eurovizijos“ konkurso trečios vietos laimėtoja Eglė Jurgaitytė. Dešimtmetę mergaitę į konferenciją atlydės dainos „Laiminga diena“ bendraautorius Raigardas Tautkus. Bronzinės vietos nugalėtojai atsakinės į Alfa.lt skaitytojų klausimus.

Iš Kipro pirmadienio naktį grįžę „Neo“ grupės narys ir jaunoji dainininkė papasakos dar nespėjusius atvėsti įspūdžius iš salos bei išgirsime apie vaikų „Eurovizijos“ užkulisius.

Eglės Jurgaitytės tėvams ir ją konkursui ruošusiai komandai trečioji vieta – įdėtų pastangų įvertinimas. O jų reikėjo labai daug: sunkiai komandai sekėsi rinkti lėšas, nesulaukė dalyviai palaikymo iš valstybinių institucijų, nuvykus į Kiprą paaiškėjo, kad bagažas su koncertiniais drabužiais nukeliavo į kitą vietą.

Norėdami užduoti klausimą E. Jurgaitytei ir R. Tautkui, „Rašyti komentarą“ skiltyje įveskite savo vardą, elektroninio pašto lauke – klaustuko ženklą (?) ir komentare – klausimą vaikų „Eurovizijos“ konkurso atstovams.


http://www.alfa.lt/straipsnis/10238418/;jsessionid=E946E57D2347481E777E28BE95D5EA42?Ketvirtadieni.Alfa.lt.vaizdo.konferencijoje..vaiku.Eurovizijos.laureate=2008-11-26_13-20
Atgal į viršų Go down
Paris
mano širdis laaaiminga .. :*
Paris


Female
Kiek pranešimų parašei? : 417
Amžius : 27
Tu gyveni.. : kur skraido žirafos;}*

Ketvirtadienį Alfa.lt vaizdo konferencijoje – vaikų „Eurovizijos“ laureatė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ketvirtadienį Alfa.lt vaizdo konferencijoje – vaikų „Eurovizijos“ laureatė   Ketvirtadienį Alfa.lt vaizdo konferencijoje – vaikų „Eurovizijos“ laureatė Icon_minitimeTr. 11 26, 2008 10:53 pm

parašiau, tikiuos atsakys..;D
Atgal į viršų Go down
http://www.eglesfc.forumlt.com
lollipop
Take me to Neverland*
lollipop


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1660
Amžius : 26
Tu gyveni.. : Kaune .

Ketvirtadienį Alfa.lt vaizdo konferencijoje – vaikų „Eurovizijos“ laureatė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ketvirtadienį Alfa.lt vaizdo konferencijoje – vaikų „Eurovizijos“ laureatė   Ketvirtadienį Alfa.lt vaizdo konferencijoje – vaikų „Eurovizijos“ laureatė Icon_minitimeKv. 11 27, 2008 7:44 pm

Parašiau ir aš;DD
Atgal į viršų Go down
mantas
mano širdis laaaiminga .. :*



Kiek pranešimų parašei? : 51

Ketvirtadienį Alfa.lt vaizdo konferencijoje – vaikų „Eurovizijos“ laureatė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ketvirtadienį Alfa.lt vaizdo konferencijoje – vaikų „Eurovizijos“ laureatė   Ketvirtadienį Alfa.lt vaizdo konferencijoje – vaikų „Eurovizijos“ laureatė Icon_minitimeKv. 11 27, 2008 8:23 pm

prašiau ;D
Atgal į viršų Go down
Summer*
Just like you
Summer*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 871
Amžius : 31

Ketvirtadienį Alfa.lt vaizdo konferencijoje – vaikų „Eurovizijos“ laureatė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ketvirtadienį Alfa.lt vaizdo konferencijoje – vaikų „Eurovizijos“ laureatė   Ketvirtadienį Alfa.lt vaizdo konferencijoje – vaikų „Eurovizijos“ laureatė Icon_minitimeKv. 11 27, 2008 9:08 pm

Jau po 15 val.,bet dar neprasidėjus konferencija.
Atgal į viršų Go down
Žemai.tiki.
mano širdis laaaiminga .. :*
Žemai.tiki.


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1242
Amžius : 25
Tu gyveni.. : Vilnius

Ketvirtadienį Alfa.lt vaizdo konferencijoje – vaikų „Eurovizijos“ laureatė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ketvirtadienį Alfa.lt vaizdo konferencijoje – vaikų „Eurovizijos“ laureatė   Ketvirtadienį Alfa.lt vaizdo konferencijoje – vaikų „Eurovizijos“ laureatė Icon_minitimeKv. 11 27, 2008 11:06 pm

Parašiau
Atgal į viršų Go down
http://www.s-jfc.forumb.biz
Žemai.tiki.
mano širdis laaaiminga .. :*
Žemai.tiki.


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1242
Amžius : 25
Tu gyveni.. : Vilnius

Ketvirtadienį Alfa.lt vaizdo konferencijoje – vaikų „Eurovizijos“ laureatė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ketvirtadienį Alfa.lt vaizdo konferencijoje – vaikų „Eurovizijos“ laureatė   Ketvirtadienį Alfa.lt vaizdo konferencijoje – vaikų „Eurovizijos“ laureatė Icon_minitimeKv. 11 27, 2008 11:19 pm

Į mano neatsakė...
Atgal į viršų Go down
http://www.s-jfc.forumb.biz
Paris
mano širdis laaaiminga .. :*
Paris


Female
Kiek pranešimų parašei? : 417
Amžius : 27
Tu gyveni.. : kur skraido žirafos;}*

Ketvirtadienį Alfa.lt vaizdo konferencijoje – vaikų „Eurovizijos“ laureatė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ketvirtadienį Alfa.lt vaizdo konferencijoje – vaikų „Eurovizijos“ laureatė   Ketvirtadienį Alfa.lt vaizdo konferencijoje – vaikų „Eurovizijos“ laureatė Icon_minitimePen. 11 28, 2008 4:12 am

į mano irgi..
Atgal į viršų Go down
http://www.eglesfc.forumlt.com
Sponsored content





Ketvirtadienį Alfa.lt vaizdo konferencijoje – vaikų „Eurovizijos“ laureatė Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ketvirtadienį Alfa.lt vaizdo konferencijoje – vaikų „Eurovizijos“ laureatė   Ketvirtadienį Alfa.lt vaizdo konferencijoje – vaikų „Eurovizijos“ laureatė Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Ketvirtadienį Alfa.lt vaizdo konferencijoje – vaikų „Eurovizijos“ laureatė
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Išleidžiamas vaikų „Eurovizijos“ CD
» Kiek valdžia „parėmė“ vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę?
» "Vaikų Eurovizijos" nugalėtoja
» TV3 projekte „Vaikų balsas 2009“ – rekordinis skaičius vaikų balsų!
» Antroji Eglės Jurgaitytės repeticija „Vaikų Eurovizijos“ scenoje

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Naujienos-
Pereiti į: