Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę?

Go down 
+4
Paris
Summer*
Neringa
Žemai.tiki.
8 posters
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę?   Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę? Icon_minitimeAntr. 12 09, 2008 1:41 am

Atgal į viršų Go down
Žemai.tiki.
mano širdis laaaiminga .. :*
Žemai.tiki.


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1242
Amžius : 25
Tu gyveni.. : Vilnius

Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę?   Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę? Icon_minitimeAntr. 12 09, 2008 3:09 am

Tą jau mačiau.
Atgal į viršų Go down
http://www.s-jfc.forumb.biz
Neringa
mano širdis laaaiminga .. :*
Neringa


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1027
Amžius : 30
Tu gyveni.. : Elektrėnai

Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę?   Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę? Icon_minitimeAntr. 12 09, 2008 4:33 am

ass ir..
Atgal į viršų Go down
Summer*
Just like you
Summer*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 871
Amžius : 31

Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę?   Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę? Icon_minitimeAntr. 12 09, 2008 4:20 pm

Neringa rašo:
ass ir..
Atgal į viršų Go down
Žemai.tiki.
mano širdis laaaiminga .. :*
Žemai.tiki.


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1242
Amžius : 25
Tu gyveni.. : Vilnius

Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę?   Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę? Icon_minitimeAntr. 12 09, 2008 7:40 pm

Rodė per kakadu.
Atgal į viršų Go down
http://www.s-jfc.forumb.biz
Neringa
mano širdis laaaiminga .. :*
Neringa


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1027
Amžius : 30
Tu gyveni.. : Elektrėnai

Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę?   Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę? Icon_minitimeAntr. 12 09, 2008 9:11 pm

jo as ir mačiau..
Atgal į viršų Go down
Paris
mano širdis laaaiminga .. :*
Paris


Female
Kiek pranešimų parašei? : 417
Amžius : 27
Tu gyveni.. : kur skraido žirafos;}*

Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę?   Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę? Icon_minitimeAntr. 12 09, 2008 10:17 pm

krč, jau tooookį skandalą padarė, kad net graudu....
Atgal į viršų Go down
http://www.eglesfc.forumlt.com
Sve?ias
Svečias




Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę?   Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę? Icon_minitimeKv. 12 11, 2008 1:58 am

Nu, gerai, pamačiau, kad nėra, tai ir įdėjau.
Atgal į viršų Go down
Caffy.
mano širdis laaaiminga .. :*
Caffy.


Female
Kiek pranešimų parašei? : 184
Amžius : 27
Tu gyveni.. : Vilnius.

Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę?   Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę? Icon_minitimeKv. 12 11, 2008 3:20 am

Skaiste > Jie turbūt spec. iškirpo tas vietas kur aiškiai parodyta, kad parėmė.
Atgal į viršų Go down
Spindesys*
mano širdis laaaiminga .. :*
Spindesys*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 8
Amžius : 27
Tu gyveni.. : Klaipėda/Lietuva

Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę?   Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę? Icon_minitimeAntr. 06 09, 2009 4:13 pm

Nesuprantu kas čia įpatingo laimėti 3 vietą vaikų Eurovizijoje???
Aš pvz: taip pat galečiau laimeti ir net dristų pasakyt į 2 ar net 1 vietą.
Tik jei mano tevai turetu tiek daug pinigų kad sumoketi už bent 10 vietą. Ten reiketų kokių 12 tūkst. o ką kalbeti apie 1 tai išvis kokio 1 minijono reiketų.
Nesuprantu ir ką tie tos Eglės Jurgaitytės tevai mano? Leidžia pinigus vejai tik tam kad jų dukrą laimetu Eurovizijoje 3 vietą??? Pinigų švaistimas moketi tiek pinigų už kažkokia 3 vietą.
Atgal į viršų Go down
*Lady_V*
mano širdis laaaiminga .. :*
*Lady_V*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 440
Amžius : 27
Tu gyveni.. : Kaunas

Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę?   Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę? Icon_minitimeAntr. 06 09, 2009 4:57 pm

Spindesys* rašo:
Nesuprantu kas čia įpatingo laimėti 3 vietą vaikų Eurovizijoje???
Aš pvz: taip pat galečiau laimeti ir net dristų pasakyt į 2 ar net 1 vietą.
Tik jei mano tevai turetu tiek daug pinigų kad sumoketi už bent 10 vietą. Ten reiketų kokių 12 tūkst. o ką kalbeti apie 1 tai išvis kokio 1 minijono reiketų.
Nesuprantu ir ką tie tos Eglės Jurgaitytės tevai mano? Leidžia pinigus vejai tik tam kad jų dukrą laimetu Eurovizijoje 3 vietą??? Pinigų švaistimas moketi tiek pinigų už kažkokia 3 vietą.
Kaip tu nusišneki, man bloga klausyt Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę? 28797


Paskutinį kartą redagavo Eliza, Tr. 06 10, 2009 12:07 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://mileycyrus.forumexpress.com
Sve?ias
Svečias




Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę?   Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę? Icon_minitimeAntr. 06 09, 2009 9:42 pm

^ Spindesy, oi, atsiprašau, Dianačka, tu čia prisireginai, kad pavarytum ant Eglės ar ką?
1 vietą galėtum laimėt. Žvengiau milijonus metų, jei pamatyčiau bent jau tave ant LRT atrankos scenos. Nekabink čia makaronų visiems. Dar vienas nesubrendęs forumo vaikelis.
Atgal į viršų Go down
Spindesys*
mano širdis laaaiminga .. :*
Spindesys*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 8
Amžius : 27
Tu gyveni.. : Klaipėda/Lietuva

Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę?   Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę? Icon_minitimeAntr. 06 09, 2009 11:23 pm

1. Eliza -išmok rašyti.
2. Nad - pala pala Eglė gali, o aš ne. Keista. Beje pataisysiu "nesubrandęs vaikelis"= "faina, sąžininga ir teisinga mergina, kuri turi savo nuomonė ir noretų pasakyti kad ji yra debilė tikrame gyvenime ir kad nevaidintų kietos, nes tokia nėra"
Atgal į viršų Go down
*Lady_V*
mano širdis laaaiminga .. :*
*Lady_V*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 440
Amžius : 27
Tu gyveni.. : Kaunas

Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę?   Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę? Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 12:09 am

Diana, pati gal ir išmok, gerai? Kam čia užsiregistravai į šitą forumą, kad ant Eglės pavarytum?
Būčiau aš adminė, seniai čia tavęs nebebūtu.
Atgal į viršų Go down
http://mileycyrus.forumexpress.com
Sve?ias
Svečias




Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę?   Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę? Icon_minitimeTr. 06 10, 2009 12:30 am

"...noretų pasakyti kad ji yra debilė tikrame gyvenime ir kad nevaidintų kietos, nes tokia nėra" Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę? 901865
Ką tik prisipažinai: esi debilė ir vaidini kietą - congratulatiooooons!!!
Tu įsivaizduoji, kaip dabar adminai pyksta dėl flūdo? O flūdas tik dėl tavęs, faina ir sąžininga mergina. :)
Atgal į viršų Go down
Paulina
mano širdis laaaiminga .. :*
Paulina


Female
Kiek pranešimų parašei? : 3
Amžius : 27
Tu gyveni.. : Klaipėda

Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę?   Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę? Icon_minitimeSk. 09 27, 2009 11:44 pm

Spindesy pažiūrėsim jeigu tu užliptum ant senos ar tau nepasidarytų gėda prieš nepažystamus žmones????Eglei tai taip nebuvo tu net pajudėt iš vietos turbūt nesugenėtum Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę? 901865
Atgal į viršų Go down
http://www.supermuzika.lt
Sponsored content





Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę?   Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę? Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kokia suma valdžia parėmė vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę?
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Kiti video-
Pereiti į: