Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Koncertas Kūčių vakarą per TV3

Go down 
+3
Neringa
Žemai.tiki.
Summer*
7 posters
AutoriusPranešimas
Summer*
Just like you
Summer*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 871
Amžius : 31

Koncertas Kūčių vakarą per TV3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Koncertas Kūčių vakarą per TV3   Koncertas Kūčių vakarą per TV3 Icon_minitimeTr. 12 10, 2008 6:10 pm

Kol pirmadienio vakarą Rytis Cicinas LNK kalėdinio vakaro filmavime sau princesės ieškojo, antradienio vakarą TV3 televizija dalijo susitaikymo angelus. Šiltu koncertu TV3 televizija žiūrovus pasitiks kūčių vakarą. Gerumo kupinas koncertas palietė ir konfliktuose pagarsėjusias žvaigždes – buvo analizuojamas Natalijos Zvonkės ir Mios „karas“.

Įteikdami svečiams stiklinius angelus vakaro vedėjai Aušra Kilkuvienė ir Džiugas Siaurusaitis linkėjo susitaikyti ir Kalėdas pasitikti draugiškai. Buvo prisiminti ryškiausi metų konfliktai ir, kaip buvo tikimasi, prisiminti paskutinį kartą – per Kalėdas visiems reikėtų susitaikyti.

Komentuodama konfliktą su Mia, kai moterys susistumdė per Stano vestuves, Natalija Zvonkė sakė, kad Miai ji pasiruošusi atleisti, tačiau Mia turėtų suprasti savo klaidas. Galbūt net iki Kalėdų sulauksime šių atlikėjų susitaikymo?

Atleidimo ir susitaikymo angelus gavo ir Džordana Butkutė, ir kiti koncerto dalyviai. Scenoje savo dainas dovanojo neatpažįstamai subrendusios „Mokinukės“, Stano, Mantas Jankavičius, „Yva“, Eglutė Jurgaitytė ir kiti.

Jaukiame koncerte dalyvavo būrys žinomų atlikėjų ir ne mažiau garsių žiūrovų. Svečių gretose buvo ir prezidentas Algirdas Mykolas Brazauskas su žmona Kristina, visai netoliese prezidento koncerto klausėsi ir Marius Gelažnikas, Jūratė Bitinaitė, Andrius Kandelis su drauge ir kiti žinomi žmonės.

Akimirkos iš TV3 Kūčių vakaro filmavimo – KLUBAS.LT fotogalerijoje.
Atgal į viršų Go down
Žemai.tiki.
mano širdis laaaiminga .. :*
Žemai.tiki.


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1242
Amžius : 25
Tu gyveni.. : Vilnius

Koncertas Kūčių vakarą per TV3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koncertas Kūčių vakarą per TV3   Koncertas Kūčių vakarą per TV3 Icon_minitimeTr. 12 10, 2008 7:26 pm

Būtinai žiūrėsiu.
P.S.:Kas nežino tai Eglė dainuos Mes angelai ;)
Atgal į viršų Go down
http://www.s-jfc.forumb.biz
Summer*
Just like you
Summer*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 871
Amžius : 31

Koncertas Kūčių vakarą per TV3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koncertas Kūčių vakarą per TV3   Koncertas Kūčių vakarą per TV3 Icon_minitimeTr. 12 10, 2008 7:49 pm

Aš žinau ;D
Atgal į viršų Go down
Žemai.tiki.
mano širdis laaaiminga .. :*
Žemai.tiki.


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1242
Amžius : 25
Tu gyveni.. : Vilnius

Koncertas Kūčių vakarą per TV3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koncertas Kūčių vakarą per TV3   Koncertas Kūčių vakarą per TV3 Icon_minitimeTr. 12 10, 2008 10:09 pm

Nu tu viską žinai xD
Atgal į viršų Go down
http://www.s-jfc.forumb.biz
Summer*
Just like you
Summer*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 871
Amžius : 31

Koncertas Kūčių vakarą per TV3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koncertas Kūčių vakarą per TV3   Koncertas Kūčių vakarą per TV3 Icon_minitimeTr. 12 10, 2008 10:42 pm

Kaip gi nežinosiu,jei internetas visagalis ;DDD
Atgal į viršų Go down
Žemai.tiki.
mano širdis laaaiminga .. :*
Žemai.tiki.


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1242
Amžius : 25
Tu gyveni.. : Vilnius

Koncertas Kūčių vakarą per TV3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koncertas Kūčių vakarą per TV3   Koncertas Kūčių vakarą per TV3 Icon_minitimeTr. 12 10, 2008 11:30 pm

Nebeflūdinam.
Atgal į viršų Go down
http://www.s-jfc.forumb.biz
Neringa
mano širdis laaaiminga .. :*
Neringa


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1027
Amžius : 30
Tu gyveni.. : Elektrėnai

Koncertas Kūčių vakarą per TV3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koncertas Kūčių vakarą per TV3   Koncertas Kūčių vakarą per TV3 Icon_minitimeKv. 12 11, 2008 12:27 am

ooooo kaip faina.
Atgal į viršų Go down
The.Other.Side.
mano širdis laaaiminga .. :*
The.Other.Side.


Male
Kiek pranešimų parašei? : 98
Amžius : 29
Tu gyveni.. : Kaunas

Koncertas Kūčių vakarą per TV3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koncertas Kūčių vakarą per TV3   Koncertas Kūčių vakarą per TV3 Icon_minitimeKv. 12 11, 2008 1:29 am

žiūrėsiu būtinai.
Atgal į viršų Go down
Caffy.
mano širdis laaaiminga .. :*
Caffy.


Female
Kiek pranešimų parašei? : 184
Amžius : 27
Tu gyveni.. : Vilnius.

Koncertas Kūčių vakarą per TV3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koncertas Kūčių vakarą per TV3   Koncertas Kūčių vakarą per TV3 Icon_minitimeKv. 12 11, 2008 3:13 am

Aha. Žiūrėsiu.
Eglė jau man sakė, kad ten ji dainuos ;}
Atgal į viršų Go down
Žemai.tiki.
mano širdis laaaiminga .. :*
Žemai.tiki.


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1242
Amžius : 25
Tu gyveni.. : Vilnius

Koncertas Kūčių vakarą per TV3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koncertas Kūčių vakarą per TV3   Koncertas Kūčių vakarą per TV3 Icon_minitimeKv. 12 11, 2008 7:28 pm

Tik dabar susiprotėjau kad per mano gimšą :)
Atgal į viršų Go down
http://www.s-jfc.forumb.biz
Kūlvėrstux*
mano širdis laaaiminga .. :*
Kūlvėrstux*


Male
Kiek pranešimų parašei? : 656
Amžius : 27
Tu gyveni.. : Vilnius

Koncertas Kūčių vakarą per TV3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koncertas Kūčių vakarą per TV3   Koncertas Kūčių vakarą per TV3 Icon_minitimeTr. 12 17, 2008 2:46 am

ziuresiu, ir ten su Egle soks viena mano drauge :) kuri beje mano nr gavo is Egles xDD
Atgal į viršų Go down
~Diana~
mano širdis laaaiminga .. :*
~Diana~


Female
Kiek pranešimų parašei? : 66
Amžius : 27

Koncertas Kūčių vakarą per TV3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koncertas Kūčių vakarą per TV3   Koncertas Kūčių vakarą per TV3 Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 6:16 pm

Gaila kad nežiurejau. Koncertas Kūčių vakarą per TV3 792383
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Koncertas Kūčių vakarą per TV3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Koncertas Kūčių vakarą per TV3   Koncertas Kūčių vakarą per TV3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Koncertas Kūčių vakarą per TV3
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Naujienos-
Pereiti į: