Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim)

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
lollipop
Take me to Neverland*
lollipop


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1660
Amžius : 26
Tu gyveni.. : Kaune .

Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim)   Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim) Icon_minitimeŠt. 01 24, 2009 1:12 am

Kažkas neaišku?Paklausk.Gal kasnors tau padės;}
Atgal į viršų Go down
Gucci.
mano širdis laaaiminga .. :*



Female
Kiek pranešimų parašei? : 625
Amžius : 104

Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim)   Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim) Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 10:33 pm

Hmm.. Man neaišku kaip galimą avą į norimą textūra perkelt,nes man kai perkeliu avą į textūrą,tada nesimato textūros. ;DD
Atgal į viršų Go down
Summer*
Just like you
Summer*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 871
Amžius : 31

Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim)   Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim) Icon_minitimeKv. 02 05, 2009 10:53 pm

Atsidarai textūrą ir avą ant kurio nori uždėti, textūrą uždedi ant to paveiksliuko ir dešinėje pusėje apačioje (kampe) yra kur layers ten nustatyta normal ten spausk ir nustatyk darken (jeigu textūra šviesi), screen (jeigu juoda).
Atgal į viršų Go down
Gucci.
mano širdis laaaiminga .. :*



Female
Kiek pranešimų parašei? : 625
Amžius : 104

Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim)   Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim) Icon_minitimePen. 02 06, 2009 12:17 am

O,labai ačiū.
Atgal į viršų Go down
Angele
mano širdis laaaiminga .. :*
Angele


Female
Kiek pranešimų parašei? : 305
Amžius : 22

Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim)   Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim) Icon_minitimeKv. 12 31, 2009 6:31 pm

kaip reikia ikelt foto???
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim)   Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim) Icon_minitimeKv. 12 31, 2009 7:54 pm

Eik į tinypic.com ištrauk nuotrauką,kai pakraus nukopijuok tą dalį kuri yra : [img.] [/img] :)) ir įdėk į forumą :))
Atgal į viršų Go down
Angele
mano širdis laaaiminga .. :*
Angele


Female
Kiek pranešimų parašei? : 305
Amžius : 22

Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim)   Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim) Icon_minitimeSk. 01 31, 2010 9:21 pm

kokia programa naudojat logams ir avams?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim)   Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim) Icon_minitimePir. 02 01, 2010 3:20 am

Photoshop,GIMP manau šitos vienos geriausių jeigu moki naudotis tikrai nerealiai padarysi :)
Jeigu nelabai moki gali pasinaudot Wizardbrush 5 visai nieko toks.
Atgal į viršų Go down
Angele
mano širdis laaaiminga .. :*
Angele


Female
Kiek pranešimų parašei? : 305
Amžius : 22

Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim)   Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim) Icon_minitimeSk. 05 02, 2010 1:26 am

SOS!!! Galit padet , nieaip nedakertu , kaip dirbt su photoshopu.
Atgal į viršų Go down
Me.To.You.:*
I ♥ the way you lie
Me.To.You.:*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 596
Amžius : 26
Tu gyveni.. : Kaunas

Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim)   Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim) Icon_minitimeSk. 05 02, 2010 2:54 am

Žinok mes čia tau turbūt nelabai padėsim;D Geriau per tutorialus bandykis, mokinkis daryt;D Ieškokis ps pamokų. Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim) 425435
Atgal į viršų Go down
Angele
mano širdis laaaiminga .. :*
Angele


Female
Kiek pranešimų parašei? : 305
Amžius : 22

Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim)   Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim) Icon_minitimeSk. 05 02, 2010 3:02 am

tai kad nerandu ju , tas labiausiai ir uzknisa.O tetis moka bet jam ne tas galvoj Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim) 257964
Atgal į viršų Go down
Me.To.You.:*
I ♥ the way you lie
Me.To.You.:*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 596
Amžius : 26
Tu gyveni.. : Kaunas

Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim)   Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim) Icon_minitimeSk. 05 02, 2010 3:06 am

Tai blogai ieškai jaigu nerandi, jų pilna visur. Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim) 267855
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim)   Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Pagalbos centras (Nesupranti - padėsim)
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Visa kita-
Pereiti į: