rodiklisDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 

Tv3 sezono atidarymo koncertas

Go down 
AutoriusPranešimas
gelyte159
mano širdis laaaiminga .. :*

Female
Kiek pranešimų parašei? : 130
Amžius : 23
Tu gyveni.. : Moletai

RašytiTemos pavadinimas: Tv3 sezono atidarymo koncertas   Antr. 08 25, 2009 2:25 am

Eglė pasirodė pati pirmą per tv3 sezono atidarymą rugpjučio 24 dieną 21 val. Dainavo daina su kitais. Buvo apsirengus visa baltai ir plaukai kąįp per laiminga dieną. Tada ape gal po 22h. Dainavo naują savo daina ela ir bela ape meškas buvo apsirengus žalia suknelę baltom ilgom kojnėm ir raudonais batukais. Palaukai buvo kąįp per laiminga dieną. Be 20 min. 23val padainavo laiminga dieną labai mažai. apsirengus ir viskas kitkas buvo kąįp ir per laiminga dieną visur.Gal matėte? Kąįp jums? Man asmeniškai patiko=]

Paskutinį kartą redagavo gelyte159, Antr. 08 25, 2009 3:41 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tv3 sezono atidarymo koncertas   Antr. 08 25, 2009 3:41 am

Daina graži,bet tokia kaip ir laiminga diena,mano pasaulis,galim sakyt lygiai tokia pat,tik žodžiai skiriasi,lia lia lia...Šiaip faina vėl ją buvo pamatyt,nes buvo pradingusi :)
Atgal į viršų Go down
Summer*
Just like you

Female
Kiek pranešimų parašei? : 871
Amžius : 26

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tv3 sezono atidarymo koncertas   Antr. 08 25, 2009 4:02 am

Mačiau,puikiai pasirodė,patiko new daina.O dar R.Ščiogolevaitė dainavo gyvai "Laiminga diena",tai biski pro šoną varė ;DDD
Atgal į viršų Go down
*Lady_V*

Female
Kiek pranešimų parašei? : 440
Amžius : 22
Tu gyveni.. : Kaunas

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tv3 sezono atidarymo koncertas   Antr. 08 25, 2009 12:46 pm

Mačiau. Gražiai Eglutė padainavo. Ir ta jos nauja daina faina :)
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://mileycyrus.forumexpress.com
The.Other.Side.

Male
Kiek pranešimų parašei? : 98
Amžius : 24

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tv3 sezono atidarymo koncertas   Antr. 08 25, 2009 8:24 pm

Ou, mačiau tik tą naują dainą, tai faina, bet kažkaip tokios su tekstu apie kokius žaislus ar tai gyvuliukus(nu visiškai vaikišku) man kažkaip geriau minorinėj tonacijoj susiklauso... O Ščiogolevaitė tai visai tragiškai, net koktu žiūrėt buvo...
Atgal į viršų Go down
Summer*
Just like you

Female
Kiek pranešimų parašei? : 871
Amžius : 26

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tv3 sezono atidarymo koncertas   Antr. 08 25, 2009 9:42 pm

O paskui dar ir Karina dainavo ;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tv3 sezono atidarymo koncertas   Antr. 08 25, 2009 10:38 pm

Man Karinos versija nepatiko... ;]
Atgal į viršų Go down
*Lady_V*

Female
Kiek pranešimų parašei? : 440
Amžius : 22

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tv3 sezono atidarymo koncertas   Tr. 08 26, 2009 12:04 am

Karina kai dainavo tai pabaigoj biški suklydo. Turėjo būt "Mano širdis va au." O ji padainavo "Mano diena va au" ;DD
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://mileycyrus.forumexpress.com
indre17

Female
Kiek pranešimų parašei? : 58
Amžius : 27
Tu gyveni.. : Mazeikiai

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tv3 sezono atidarymo koncertas   Tr. 08 26, 2009 3:59 am

maciau labai nuostabiai pasirode ji
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://blogosmergaites.forumotion.com/forum.htm
Neringa

Female
Kiek pranešimų parašei? : 1027
Amžius : 25
Tu gyveni.. : Elektrėnai

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tv3 sezono atidarymo koncertas   Pir. 08 31, 2009 3:57 am

MAčiau.Gera nauja daina ;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tv3 sezono atidarymo koncertas   Št. 09 19, 2009 8:09 pm

Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tv3 sezono atidarymo koncertas   Sk. 09 20, 2009 3:47 am

Oooo galima pažėt pagaliau antrą kartą ;DD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content

RašytiTemos pavadinimas: Re: Tv3 sezono atidarymo koncertas   

Atgal į viršų Go down

Tv3 sezono atidarymo koncertas
Atgal į viršų 
Puslapis 11