Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Padovanok Lietuvai viziją

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Summer*
Just like you
Summer*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 871
Amžius : 31

Padovanok Lietuvai viziją Empty
RašytiTemos pavadinimas: Padovanok Lietuvai viziją   Padovanok Lietuvai viziją Icon_minitimeKv. 12 17, 2009 11:23 pm

Gruodžio 24 d. 19:00 val. per LNK rodys koncertą "Padovanok Lietuvai viziją".Dainuos Eglutė.
Atgal į viršų Go down
nesvarbu.nauja anketa tur
mano širdis laaaiminga .. :*



Male
Kiek pranešimų parašei? : 100
Amžius : 33
Tu gyveni.. : lele

Padovanok Lietuvai viziją Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Padovanok Lietuvai viziją   Padovanok Lietuvai viziją Icon_minitimeKv. 12 17, 2009 11:25 pm

ziesiu,katik uzsirashiau i tlf priminimus :D
Atgal į viršų Go down
*Lady_V*
mano širdis laaaiminga .. :*
*Lady_V*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 440
Amžius : 27
Tu gyveni.. : Kaunas

Padovanok Lietuvai viziją Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Padovanok Lietuvai viziją   Padovanok Lietuvai viziją Icon_minitimePen. 12 18, 2009 1:15 am

Žiūrėsiu ;] jei tik nepamiršiu ;D
Atgal į viršų Go down
http://mileycyrus.forumexpress.com
gelyte159
mano širdis laaaiminga .. :*
gelyte159


Female
Kiek pranešimų parašei? : 130
Amžius : 29
Tu gyveni.. : Moletai

Padovanok Lietuvai viziją Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Padovanok Lietuvai viziją   Padovanok Lietuvai viziją Icon_minitimeAntr. 12 22, 2009 12:23 am

Kūčių vakarą LNK žiūrovai išvys iškilmingą konkurso “Padovanok Lietuvai viziją” apdovanojimo ceremoniją.
Iškilmingame koncerte dainavo Vaida Genytė ir Merūnas, Jeronimas Milius, Aistė Smilgevičiūtė, Eglė Jurgaitytė, Mantas, Violeta ir Vilius Tarasovai, Sasha Song , „Pieno lazeriai“, Egidijus Sipavičius, Juozapaitis bei choras „Ave Vita“, Aistė Pilvelytė, Ruslanas ir Vilija, šoko kolektyvo „Žuvėdra“ šokėjai. Konkursą globoja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Padovanok Lietuvai viziją Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Padovanok Lietuvai viziją   Padovanok Lietuvai viziją Icon_minitimeAntr. 12 22, 2009 5:37 am

Reiks žiūrėt.
Atgal į viršų Go down
Viktorija
mano širdis laaaiminga .. :*
Viktorija


Female
Kiek pranešimų parašei? : 60
Amžius : 25

Padovanok Lietuvai viziją Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Padovanok Lietuvai viziją   Padovanok Lietuvai viziją Icon_minitimeKv. 02 18, 2010 4:11 am

nepažiūrėjau ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Padovanok Lietuvai viziją Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Padovanok Lietuvai viziją   Padovanok Lietuvai viziją Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Padovanok Lietuvai viziją
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Lietuvai atstovauja Eglė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Koncertai-
Pereiti į: