Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Artimųjų,draugų mintys apie Eglę

Go down 
+6
Justė.*
Angele
*Lady_V*
Viktorija
Summer*
lollipop
10 posters
AutoriusPranešimas
lollipop
Take me to Neverland*
lollipop


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1660
Amžius : 26
Tu gyveni.. : Kaune .

Artimųjų,draugų mintys apie Eglę Empty
RašytiTemos pavadinimas: Artimųjų,draugų mintys apie Eglę   Artimųjų,draugų mintys apie Eglę Icon_minitimeAntr. 12 29, 2009 10:25 pm

Kokios jos?Patinka jūsų šeimai?Draugams?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Artimųjų,draugų mintys apie Eglę Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Artimųjų,draugų mintys apie Eglę   Artimųjų,draugų mintys apie Eglę Icon_minitimeAntr. 12 29, 2009 10:38 pm

Pusseserė jos nekenčia.
Daugiau šiaip kaip ir geros nuomonės apie ją,cituoju:

''Net suaugę nesugeba eurovizijoje paiimt geros vietos,o čia vaikas nuvažiavo ir še'' ;DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Artimųjų,draugų mintys apie Eglę Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Artimųjų,draugų mintys apie Eglę   Artimųjų,draugų mintys apie Eglę Icon_minitimeAntr. 12 29, 2009 10:49 pm

Nu nežinau,sakė vaikas ir tiek ;DD (nenoriu apvaryt,nes Miauu šiame forume ;DD Labas Miauu ;DD )

Jo mano tėtis irgi jos nežinojo tik nesenai sužinojo,bet kažkaip nieko nesako,kad patinka ar nepatinka,tiesiog pavyzdžiui kai žiūriu,kad dainuoja,tai sako reikėjo tau įrašyt,kad pirma po pasaulį paleistum įrašą arba:ar skaitei delfi.lt rašė apie Eglės burunduką...

Na tai kaip aš suprantu nei prieš nei už,nes šiaip nemėgsta lietuvių scenos ;DD

O šiaip pavyzdžiui jeigu kalbam apie draugus tai mano klasiokams(bernams)nepatinka.
Atgal į viršų Go down
Summer*
Just like you
Summer*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 871
Amžius : 31

Artimųjų,draugų mintys apie Eglę Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Artimųjų,draugų mintys apie Eglę   Artimųjų,draugų mintys apie Eglę Icon_minitimeAntr. 12 29, 2009 11:35 pm

Mano dviem puskėm ir kitiem keliem pažystamiem,manyčiau,kad patinka,jei ištisai dainuoja jos dainą "Šok su manim,nors iki ryto,būk su manim..."
Atgal į viršų Go down
Viktorija
mano širdis laaaiminga .. :*
Viktorija


Female
Kiek pranešimų parašei? : 60
Amžius : 25

Artimųjų,draugų mintys apie Eglę Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Artimųjų,draugų mintys apie Eglę   Artimųjų,draugų mintys apie Eglę Icon_minitimePir. 01 04, 2010 3:51 am

Būna įvairia..Kitiems patinka,kitiem šeip sau,kitiems nepatinka,kiti dievina,o dar kiti žino ją ir tiek. (:
Atgal į viršų Go down
*Lady_V*
mano širdis laaaiminga .. :*
*Lady_V*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 440
Amžius : 27
Tu gyveni.. : Kaunas

Artimųjų,draugų mintys apie Eglę Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Artimųjų,draugų mintys apie Eglę   Artimųjų,draugų mintys apie Eglę Icon_minitimePir. 01 04, 2010 1:39 pm

Mano tėvam jinai patinka. O klasiokams, draugams tai nelabai.
Atgal į viršų Go down
http://mileycyrus.forumexpress.com
Angele
mano širdis laaaiminga .. :*
Angele


Female
Kiek pranešimų parašei? : 305
Amžius : 22

Artimųjų,draugų mintys apie Eglę Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Artimųjų,draugų mintys apie Eglę   Artimųjų,draugų mintys apie Eglę Icon_minitimePir. 01 04, 2010 4:31 pm

mano tėvam nelabai.Klasiokai jos nekencia
Atgal į viršų Go down
Justė.*
He's looking so fine, he's gonna be mine :)*
Justė.*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 100
Amžius : 30

Artimųjų,draugų mintys apie Eglę Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Artimųjų,draugų mintys apie Eglę   Artimųjų,draugų mintys apie Eglę Icon_minitimePen. 02 12, 2010 10:39 pm

Mano tėvams ji hmm.. ką žinau ;DD
Jų nuomonė tokia, kad ji turi gerą balsą, tik kad kartais jau taip užscypia , kad net baisu xDD
Draugams, pažįstamiems ji nepatinka ;DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Artimųjų,draugų mintys apie Eglę Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Artimųjų,draugų mintys apie Eglę   Artimųjų,draugų mintys apie Eglę Icon_minitimePen. 02 12, 2010 11:53 pm

Mano tėvai žavisi, kad tokia jauna, o tiek pasiekė. Sesei visai patinka, moka daug jos dainų, nes kalbinau čia užsireginti.
Atgal į viršų Go down
Lily*
mano širdis laaaiminga .. :*
Lily*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 21
Amžius : 24

Artimųjų,draugų mintys apie Eglę Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Artimųjų,draugų mintys apie Eglę   Artimųjų,draugų mintys apie Eglę Icon_minitimeSk. 03 21, 2010 1:25 am

Mano tėvai nežinau mėgsta nemėgsta , bet mano klasiokai kaikurie jos nemėgsta
Atgal į viršų Go down
Rugile :)~~~
Tikra daina yra ta kuri skamba iš širdies...
Rugile :)~~~


Female
Kiek pranešimų parašei? : 136
Amžius : 25
Tu gyveni.. : Kaunas

Artimųjų,draugų mintys apie Eglę Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Artimųjų,draugų mintys apie Eglę   Artimųjų,draugų mintys apie Eglę Icon_minitimeŠt. 03 27, 2010 3:38 am

Mano mama tai nieko nesako apie ją ji tik džiaugėsi kai su ja nusifotografavau. O sesei tai nepatinka sakė jos balsas kaip skerdžiamos kiaulės xDDD
Atgal į viršų Go down
http://www.stardoll.com
Sve?ias
Svečias




Artimųjų,draugų mintys apie Eglę Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Artimųjų,draugų mintys apie Eglę   Artimųjų,draugų mintys apie Eglę Icon_minitimeŠt. 03 27, 2010 3:32 pm

Tėvai nežino,kad tokia yra išvis. Artimųjų,draugų mintys apie Eglę 117561 Klasiokams,draugams ji nepatinka nežinau dėl ko. Artimųjų,draugų mintys apie Eglę 117561 Nepasakyčiau,kad aš esu jos gerbėja. Artimųjų,draugų mintys apie Eglę 117561 Bet mano pažįstamiems ji nepatinka sako nemoka net dainuoti. Cituoju : "cypia,kaip kokia,o jau per ela ir bela daina išvis kaip 5-metė strikinėja SIAUBAS". Artimųjų,draugų mintys apie Eglę 901865 nestumiu ant Eglė,bet jūs klausiat mano draugų,tėvų nuomonės tai va. Artimųjų,draugų mintys apie Eglę 117561
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Artimųjų,draugų mintys apie Eglę Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Artimųjų,draugų mintys apie Eglę   Artimųjų,draugų mintys apie Eglę Icon_minitimeTr. 05 05, 2010 6:26 pm

gal sesei biški patinka,o taip visi manom kad ji cypia...
Atgal į viršų Go down
lilakl
mano širdis laaaiminga .. :*



Female
Kiek pranešimų parašei? : 1
Amžius : 26

Artimųjų,draugų mintys apie Eglę Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Artimųjų,draugų mintys apie Eglę   Artimųjų,draugų mintys apie Eglę Icon_minitimeSk. 07 11, 2010 3:21 am

Man tai ji visai nieko... sauni mergaite. Artimųjų,draugų mintys apie Eglę 267855
Atgal į viršų Go down
Katiusa*
mano širdis laaaiminga .. :*
Katiusa*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 248
Amžius : 27
Tu gyveni.. : Vilnius

Artimųjų,draugų mintys apie Eglę Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Artimųjų,draugų mintys apie Eglę   Artimųjų,draugų mintys apie Eglę Icon_minitimeKv. 07 22, 2010 5:52 pm

Visi mano artimieji mano, kad ji ne dainuoja o kudakuoja...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Artimųjų,draugų mintys apie Eglę Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Artimųjų,draugų mintys apie Eglę   Artimųjų,draugų mintys apie Eglę Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Artimųjų,draugų mintys apie Eglę
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Įžymių žmonių mintys apie Eglę
» Apie Taškę;P
» Diskusijos apie augintinius ir jų priežiūrą
» Eglė Italijoje
» Avataras su Egle

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Diskusijos-
Pereiti į: