Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 „Chorų karus“ pirmieji paliko Jurgaitytė ir Vilniaus choras

Go down 
AutoriusPranešimas
Summer*
Just like you
Summer*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 871
Amžius : 31

„Chorų karus“ pirmieji paliko Jurgaitytė ir Vilniaus choras Empty
RašytiTemos pavadinimas: „Chorų karus“ pirmieji paliko Jurgaitytė ir Vilniaus choras   „Chorų karus“ pirmieji paliko Jurgaitytė ir Vilniaus choras Icon_minitimeSk. 01 24, 2010 4:48 am

„Chorų karus“ pirmieji paliko Jurgaitytė ir Vilniaus choras

Šeštadienio vakarą TV3 projekto „Chorų karai“ gerbėjai galėjo mėgautis naujais atlikėjų pasirodymais. Chorai atliko garsiausius visų laikų kūrinius iš operų, operečių bei miuziklų „Katės“, „Operos Fantomo“, „Evitos“ ir kitų.

Dalyvių pasirodymus vertino Rūta Ščiogolevaitė, Gintaras Rinkevičius bei Lietuvos kariuomenės karininkų Ramovės vyrų choro „Aidas“ meno vadovas Tadas Šumskas bei prodiuseris Egmontas Bžeskas.

Pirmieji scenoje pasirodė klaipėdiečiai su savo choro vadovu Deiviu. Jie atliko „miksą” iš keletos operų ir operečių. „Deividai, tu buvai fantastiškas ir šiek tiek priminei mane. Myliu ir gerbiu Klaipėdą“, – pasirodymą vertino E. Bžeskas. Choras surinko 39 komisijos balus.

Sasha Son(g) ir Evelina Anusauskaitę su choru iš Šiaulių pasirodyme buvo akimirkų iš miuziklų „Operos Fantomas“, „Evita“ bei „Jėzus Kristus Superžvaigždė“. „Manau, kad choras turi stiprių pusių. Norėjau priekabiau žiūrėti į pasirodymą, bet teismą paliksiu publikai ir žiūrovams“, – chorą vertino G. Rinkevičius. Choristai gavo 39 balus.

Vilniaus choras su chorvede Irena Starošaite priešakyje pasirinko Eltono Džono dainą iš miuziklo „Aida. „Man patiko sprendimas, nes kiti rinkosi „miksus“, o jūs pasirinkote ramiai sudainuoti vieną kūrinį“, – komplimentus dalijo R. Ščiogolevaitė. Komisija chorui davė 40 balų.

Marijampolės choras, vadovaujamas Edmundo Seiliaus, atliko dainą iš operos pagal Viktoro Hugo kūrinį „Vargdieniai”. „Man priminė tarybinius laikus, kai liaudis pikta“, – vertino E. Bžeskas. Choras gavo 37 balus.

Raigardas Tautkus ir Kauno miesto choras atliko kūrinį „Carmina Burana“. „Man šitas kūrinys iki skausmo pažįstamas. Labai gražus grimas ir labai teigiamai vertinčiau šią naują interpretaciją“, – simpatijų negailėjo G. Rinkevičius. Komisija jiems skyrė 39 balus.

Jaunoji Eglė Jurgaitytė ir Vilniaus merginų choras šeštadienio pasirodymui pasirinko kūrinį „Muzikos garsai. Gama“. „Man patinka, kad ir Lietuvoje kasžkas gali svajoti, būti linksmu ir optimistišku“, – džiaugėsi G. Rinkevičius. Choras gavo 39 balus.

Panevėžio choras su chorvede Mia atliko garsųjų kūrinį „Memory of Cats“. „Šiandien aš jumis didžiuojuosi“, – pagyrų negailėjo R. Ščiogolevaitė. Choras surinko 40 balų.

Daugiausiai žiūrovų balsų surinko R. Tautkaus choras (8896), o mažiausiai – E. Jurgaitytės ir Vilniaus merginų choras (1811). Susumavus komisijos ir žiūrovų balsus, projektą paliko E. Jurgaitytė ir Vilniaus mergaičių choras.

http://www.alfa.lt/straipsnis/10311127/?Choru.karus.pirmieji.paliko.Jurgaityte.ir.Vilniaus.choras=2010-01-23_22-19
Atgal į viršų Go down
 
„Chorų karus“ pirmieji paliko Jurgaitytė ir Vilniaus choras
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai")
» Vaikų „Eurovizijos“ bronzininkė Eglė Jurgaitytė sutikta Vilniaus oro uoste
» Ką veikia Eglė Jurgaitytė…
» Eglė Jurgaitytė: Google Trends
» „Chorų karų“ dalyvius žiūrovai atskirs iš spalvų

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Naujienos-
Pereiti į: