Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Platinimas

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
lollipop
Take me to Neverland*
lollipop


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1660
Amžius : 26
Tu gyveni.. : Kaune .

Platinimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Platinimas   Platinimas Icon_minitimeAntr. 08 10, 2010 4:50 pm

Paplatinau mūsų forumą baneriukais,per skype paplatinau. Jeigu galite,padėkite mum būti dar aktyvesniais,pakvieskime daugiau žmonių į forumą. Būsiu labai dėkinga. Galbūt tiem kurie prikvies daugiausiai žmonių į forumą padarysiu kokį priziuką ar dar ką. Platinimas 393943
Atgal į viršų Go down
Syzzy_-*
mano širdis laaaiminga .. :*
Syzzy_-*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 104
Amžius : 27
Tu gyveni.. : **

Platinimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Platinimas   Platinimas Icon_minitimeAntr. 08 10, 2010 7:01 pm

Paplatinau one.lt Egles grupese kad visi kas nori gali prisijungti ir parasiau adresa .
Atgal į viršų Go down
https://facebook.com
Syzzy_-*
mano širdis laaaiminga .. :*
Syzzy_-*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 104
Amžius : 27
Tu gyveni.. : **

Platinimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Platinimas   Platinimas Icon_minitimeAntr. 08 10, 2010 7:16 pm

Bet kaikuriems kyla problemų su prisijungimu nes neatsiunčia patvirtinimo laiško .
Atgal į viršų Go down
https://facebook.com
lollipop
Take me to Neverland*
lollipop


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1660
Amžius : 26
Tu gyveni.. : Kaune .

Platinimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Platinimas   Platinimas Icon_minitimeAntr. 08 10, 2010 7:20 pm

Tai neatsiunčia ,nes tikriausiai kokį one.lt rašo. Tai aš vistiek visus aktyvuoju per administratoriaus meniu.
Atgal į viršų Go down
lollipop
Take me to Neverland*
lollipop


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1660
Amžius : 26
Tu gyveni.. : Kaune .

Platinimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Platinimas   Platinimas Icon_minitimePen. 08 20, 2010 2:32 am

Hey,ppl . Mūsų forume aktyvi tema galima sakyt tik kūryba. Dar kartais gandai ir fotogalerija. Klausykit,kaip mes taip dabar neaktyviai .;ss Gal žinot kokių patarimų kaip paplatint forumą,pritraukt narių? Būkit geri,pareklaminkit per skype ir dar kur tik galit gi patiem forume bus linksmiau kai daugiau žmogeliukų. :)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Platinimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Platinimas   Platinimas Icon_minitimePen. 08 20, 2010 3:08 am

Šiame forume ir taip begalę daug narių palyginti su kitais forumai. Bet jie visi prisiregistruoja ir daugiau nebesilanko. Gaila, kad ištikimų narių tik koks vienas puslapis gal ir net tiek nėra. :DD Kurie dažnai lankytųsi. :DDD Na o apie kūryba tai taip ten tikrai manau pati aktyviausia tema, nes ten galim visi parodyti savo darbelius ir pakomentuoti kitų šaunu,kad šiame forume atsirado tokia tema. :))) Dėl narių stokos manau problemų nėra, bet, kad jie neaktyvūs. Aš pati bandžiau kalbinti drauges gal kuri norėtų prisijungti prie eglės forumo, bet dėja iš mano draugių nelabai kas. :DDD
Atgal į viršų Go down
lollipop
Take me to Neverland*
lollipop


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1660
Amžius : 26
Tu gyveni.. : Kaune .

Platinimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Platinimas   Platinimas Icon_minitimePen. 08 20, 2010 3:13 am

Tai va ,akd narių tai čia žiauriai daug,bet neaktyvūs. Pasižiūrėjau admino meniu kiek narių su nuliu pranešimų - 250 ..... Reik kaip nors aktyvint forumą :)
Atgal į viršų Go down
Syzzy_-*
mano širdis laaaiminga .. :*
Syzzy_-*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 104
Amžius : 27
Tu gyveni.. : **

Platinimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Platinimas   Platinimas Icon_minitimeAntr. 08 24, 2010 8:04 pm

Tai kam tada jie registravosi jeigu nerašo ? Nežinau , tikriausiai kaikurie nerašo nes fakes kuria , foto vogia ar informaciją apie Eglę skaito . Platinimas 117561
Atgal į viršų Go down
https://facebook.com
Sponsored content





Platinimas Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Platinimas   Platinimas Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Platinimas
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Forumas-
Pereiti į: