Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Balsas

Go down 
+25
salotos
gintaryt00
...
Rugile :)~~~
Angele
Viktorija
Katiusa*
Me.To.You.:*
Go2te*
mOliūgėlė
IceGirl ;@*~
~Diana~
Gucci.
deiziukas123
m!glė. <3
Kristina
Eva
Kūlvėrstux*
Caffy.
Žemai.tiki.
Neringa
indre17
Justėėė.
lollipop
Paris
29 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2
AutoriusPranešimas
Me.To.You.:*
I ♥ the way you lie
Me.To.You.:*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 596
Amžius : 26
Tu gyveni.. : Kaunas

Balsas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Balsas   Balsas - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 26, 2009 2:20 am

Eglės balsas tikrai gražus :) Jis labai skardus ir stiprus, tik nežinia koks jis bus kai ji bus vyresnė, tikėkimės liks toks pats gražus, tiksliau - dar gražesnis.:D
Atgal į viršų Go down
Katiusa*
mano širdis laaaiminga .. :*
Katiusa*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 248
Amžius : 27
Tu gyveni.. : Vilnius

Balsas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Balsas   Balsas - Page 2 Icon_minitimeŠt. 12 26, 2009 3:33 am

Tiesa sakant nemanau, kad Eglė turi labai stipru balsą....
Atgal į viršų Go down
Viktorija
mano širdis laaaiminga .. :*
Viktorija


Female
Kiek pranešimų parašei? : 60
Amžius : 25

Balsas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Balsas   Balsas - Page 2 Icon_minitimePir. 01 04, 2010 3:55 am

Aš manau,kad ji tikrai turi labai gerą balsą,nes jai tik tiek metų,o ji šitiek dainuoja..Bet logiškai pagalvojus ji nuo 3metukų dainuoja..ir didelį talentą turi..((((((((:
Atgal į viršų Go down
Angele
mano širdis laaaiminga .. :*
Angele


Female
Kiek pranešimų parašei? : 305
Amžius : 22

Balsas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Balsas   Balsas - Page 2 Icon_minitimePir. 01 04, 2010 3:59 am

Man tai tas jos balsas patinka ;D
Atgal į viršų Go down
Rugile :)~~~
Tikra daina yra ta kuri skamba iš širdies...
Rugile :)~~~


Female
Kiek pranešimų parašei? : 136
Amžius : 25
Tu gyveni.. : Kaunas

Balsas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Balsas   Balsas - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 27, 2010 3:46 am

Labai gražus balsas.
Atgal į viršų Go down
http://www.stardoll.com
Sve?ias
Svečias




Balsas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Balsas   Balsas - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 27, 2010 3:45 pm

Gal ir gerai natas traukia,bet kai kuriose dainose cypia tai net ausis skauda. Balsas - Page 2 117561
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Balsas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Balsas   Balsas - Page 2 Icon_minitimeŠt. 03 27, 2010 4:01 pm

Gage* rašo:
Gal ir gerai natas traukia,bet kai kuriose dainose cypia tai net ausis skauda. Balsas - Page 2 117561

O man niekada nuo jos ausų neskauda Balsas - Page 2 284612
Atgal į viršų Go down
...
mano širdis laaaiminga .. :*



Female
Kiek pranešimų parašei? : 2
Amžius : 72

Balsas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Balsas   Balsas - Page 2 Icon_minitimeAntr. 05 04, 2010 4:29 pm

ji negali be to cypimo....
Atgal į viršų Go down
gintaryt00
mano širdis laaaiminga .. :*
gintaryt00


Female
Kiek pranešimų parašei? : 36
Amžius : 26
Tu gyveni.. : Plungė

Balsas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Balsas   Balsas - Page 2 Icon_minitimeAntr. 05 04, 2010 8:00 pm

Man ji tai necypia :) Kaškaip nesuprantu kad kai kurie sako kad cypia :D Man ji dainuoja gražiai,aiškiai,balsas labai švelnuos,žodžiu liuksinis balsas,yra ko pavydėt xD
Atgal į viršų Go down
Angele
mano širdis laaaiminga .. :*
Angele


Female
Kiek pranešimų parašei? : 305
Amžius : 22

Balsas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Balsas   Balsas - Page 2 Icon_minitimeAntr. 05 04, 2010 9:15 pm

... rašo:
ji negali be to cypimo....
Iš tiesų tas cypimas=balso skardumas , stiprumas. Jinai kai paūgės šitaip ''nebecyps'' , nes mokytojai turbūt patys ją taip mokino.Jūs pasiklausykit kaip jinai dainavo laimingą dieną , ir kaip dabar. Nebecypia? Balsas - Page 2 267855 Ča tik tookia geros karjeros pradžia.Jūs pasiklausykite pačios Eglės idealų ir visų dainininkų balsuose išgirsite tą ''cypimą'' , bet jis bus ''mažas mažas'' Balsas - Page 2 117561. Gi jei tavo balsas nebus skardus , nors tu pati/pats Balsas - Page 2 117561 dainuosi pasakiškai , nieko nesigaus. Tad mano idealas Eglutė ir patarčiau imti pavyzdį iš jos. Balsas - Page 2 51229 Balsas - Page 2 51229 Balsas - Page 2 425435 Balsas - Page 2 425435 Balsas - Page 2 425435
Atgal į viršų Go down
salotos
mano širdis laaaiminga .. :*



Female
Kiek pranešimų parašei? : 22
Amžius : 63

Balsas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Balsas   Balsas - Page 2 Icon_minitimeAntr. 05 04, 2010 9:18 pm

Na is jos tikrai neimsiu pavyzdzio ;[[
Bet tavo tiesa apie cypima ;DD
Atgal į viršų Go down
...
mano širdis laaaiminga .. :*



Female
Kiek pranešimų parašei? : 2
Amžius : 72

Balsas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Balsas   Balsas - Page 2 Icon_minitimeAntr. 05 04, 2010 9:30 pm

ji tikrai cypia,lankau mzk shulę,nors tik chorinį dainavimą,bet 4 metus,kažkiek išmanau apie tą dainavimą xDDD jitikrai CYPIA
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Balsas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Balsas   Balsas - Page 2 Icon_minitimeAntr. 05 04, 2010 10:32 pm

Na čia manau yra kiekvieno nuomonė :) Bet ją nekartą vertino profesionalais ir niekas nesakė,kad ji cypia,tiesiog aukštai dainuoja :)
Atgal į viršų Go down
Angele
mano širdis laaaiminga .. :*
Angele


Female
Kiek pranešimų parašei? : 305
Amžius : 22

Balsas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Balsas   Balsas - Page 2 Icon_minitimeTr. 05 05, 2010 1:14 am

... rašo:
ji tikrai cypia,lankau mzk shulę,nors tik chorinį dainavimą,bet 4 metus,kažkiek išmanau apie tą dainavimą xDDD jitikrai CYPIA
o as ir solini lankiai Balsas - Page 2 487784
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Balsas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Balsas   Balsas - Page 2 Icon_minitimeTr. 05 05, 2010 6:15 pm

Santute-taigi nesakys garsiai prie visų,nenori nei įžeisti,nei ką...nieks nesako kad ji cypia,nes iškart,tiem,kam ji patinka,supyks,nebenores ir tų profesionalų klausyt...o jūs aklai tikit...
Atgal į viršų Go down
Gucci.;*
Pirma atsakome žodžiais, o po to už juos.;*
Gucci.;*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 61
Amžius : 27

Balsas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Balsas   Balsas - Page 2 Icon_minitimeTr. 05 05, 2010 10:28 pm

skardžiabalsė mergaitė kartais per daug perlenkia lazdą. Balsas - Page 2 313702
Atgal į viršų Go down
EGLYTUTE
mano širdis laaaiminga .. :*
EGLYTUTE


Female
Kiek pranešimų parašei? : 14
Amžius : 32

Balsas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Balsas   Balsas - Page 2 Icon_minitimeKv. 05 06, 2010 12:33 pm

Na kiekvienam visko pasitaiko ;)
Atgal į viršų Go down
Seliti
mano širdis laaaiminga .. :*
Seliti


Female
Kiek pranešimų parašei? : 8
Amžius : 27

Balsas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Balsas   Balsas - Page 2 Icon_minitimeKv. 08 26, 2010 10:37 pm

Na siaip tai jos balsas cypiantis, bet nenusidainuojantis o isdainuojantis :D Tikrai retas ji turi ant tokiu aukstu natu visad dainuoja :) Ziauriai idomu bus klausyt jos kai uzaugs :))
Atgal į viršų Go down
samantukelis
mano širdis laaaiminga .. :*



Female
Kiek pranešimų parašei? : 1
Amžius : 34

Balsas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Balsas   Balsas - Page 2 Icon_minitimeKv. 09 02, 2010 6:58 pm

Gražuolytę eglę, patinka man ji, bet lb gaila kad visi ja apsimetinėja Balsas - Page 2 792383
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Balsas - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Balsas   Balsas - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Balsas
Atgal į viršų 
Puslapis 22Pereiti prie : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Vaikų balsas 2010
» Du pasauliai (Vaikų balsas 2010)
» Eglė Jurgaitytė & N.E.O. - Mano Pasaulis (Vaiku balsas 2009)
» TV3 projekte „Vaikų balsas 2009“ – rekordinis skaičius vaikų balsų!
» "Vaikų balsas 2009"

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Diskusijos-
Pereiti į: