Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Candy

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Candy
mano širdis laaaiminga .. :*



Female
Kiek pranešimų parašei? : 11
Amžius : 31

Candy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Candy   Candy Icon_minitimeAntr. 01 06, 2009 2:13 am

Sveiki gerbiamieji ;D kažkaip čia užklydau, užseregistravau, klaidžiojau po forumą ir sugalvojau savo pirmą žinutę ir pirmą temą parašyti būtent ČIA ;D
Tai va, mano vardas Roberta (be ryšio... Candy 620370 ) , man 15 metų (blemba, tikiuosi ne vyriausia aš čia? ;D), seniau Vilniuje gyvenau, vasarą į Prancūziją persikraustėm gyvent tai iki dabar dar ir gyvenam Prancūzijoj. Šiaip iš tikrųjų tai gana lėvai, nes pasiilgau Vilniaus labai... nu nesvarbu ;D
kas čia dar geresnio.. Turiu sesę Adriją, kuri mane labai užknisa. Jai 10 metų lyg tai ;D vienuolika bus. Tai amžiaus galima sakyti kaip Eglė Jurgaitytė ;D bet garantuoju jei mano sesė būtų Eglė, tai taip neužknistų kaip Adrija ;D
Laisvalaikiu šiaip mėgstu pagrinde būti su draugais, eiti į kokį kiną ar šiaip koncertus, labai mėgstu klausytis muzikos, fotkint patinka labai... emm.. ai va dar seniau dailųjį čiuožimą lankiau, nusibodo tai dabar tenisą lankau :D groju fortepijonu kokius 5-6 metus. Viskas turbūt po kol kas ;D pradžiai užteks. Iš anksto neprižadu, kad dažnai labai lankysiuos, nes kartais būna (net ne kartais o dažnai) kad užsiregisrtuoju kokiam forume ir pamirštu ;DD sklerozė man jau nuo ankstyvos jaunystės ;DD nu gerai, viskas baigiu ;D ai o nuotrauką tai gal kitą kartą įkelsiu ;D
Dar šioks toks papildymas, atsiminiau kai ką (pasirodo su ta mano skleroze nėra jau taip ir blogai ;DD): iš muzikos stilių labiausiai patinka rokas, pop-rokas, indie-rokas ir kitos roko atšakos xDDD dar žiaaaauriai mėgstu saldainius, šokoladą ir ypatingai žiauriai mėgstu ledus ;D tai va tiek turbūt po kol kas :D
Atgal į viršų Go down
Žemai.tiki.
mano širdis laaaiminga .. :*
Žemai.tiki.


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1242
Amžius : 25
Tu gyveni.. : Vilnius

Candy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Candy   Candy Icon_minitimeAntr. 01 06, 2009 2:40 am

Įdomi atrodai.Beto nevyriausia ;)
Atgal į viršų Go down
http://www.s-jfc.forumb.biz
Candy
mano širdis laaaiminga .. :*



Female
Kiek pranešimų parašei? : 11
Amžius : 31

Candy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Candy   Candy Icon_minitimeAntr. 01 06, 2009 3:12 am

Closer. rašo:
Įdomi atrodai.Beto nevyriausia ;)
Ačiū Candy 607121 jėga, kad ne vyriausia Candy 272706 Candy 901865
Atgal į viršų Go down
lollipop
Take me to Neverland*
lollipop


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1660
Amžius : 26
Tu gyveni.. : Kaune .

Candy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Candy   Candy Icon_minitimeAntr. 01 06, 2009 3:33 am

Sveikutė;) Faina atrodai;)Smagu ,kad prisijungei.O tai kada grįži į Vilnių?
Atgal į viršų Go down
Candy
mano širdis laaaiminga .. :*



Female
Kiek pranešimų parašei? : 11
Amžius : 31

Candy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Candy   Candy Icon_minitimeAntr. 01 06, 2009 10:39 pm

Dada. rašo:
Sveikutė;) Faina atrodai;)Smagu ,kad prisijungei.O tai kada grįži į Vilnių?
ačiukas xDDD o į Vilnių tai ką žinau, šiaip būna, kad vasarą grįžtam su tėvais, žiemą kartais, nes vistiek čia giminės visi ir pnš.. tai kaip išpuola ;D arba būna kokios močiutės gimtadienis tai irgi kartais pargrįžtam ant jo xDD
Atgal į viršų Go down
lollipop
Take me to Neverland*
lollipop


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1660
Amžius : 26
Tu gyveni.. : Kaune .

Candy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Candy   Candy Icon_minitimeAntr. 01 06, 2009 10:50 pm

O kaip apie Eglę sužinojai? Candy 267855
Atgal į viršų Go down
Candy
mano širdis laaaiminga .. :*



Female
Kiek pranešimų parašei? : 11
Amžius : 31

Candy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Candy   Candy Icon_minitimeTr. 01 07, 2009 10:30 pm

Dada. rašo:
O kaip apie Eglę sužinojai? Candy 267855
Tai man vaikų Eurovizija labai patinka, tai internete žiūrėjau dalyvių pasirodymus visokius ir pnš tai Eglės labiausiai patiko Candy 970263 po to dar per Kalėdas Lietuvoj buvau, tai per teliką ją irgi mačiau kažkokioj laidoj, kur dainavo dainą 'mes angelai' tai tada dar labiau pradėjo patikti ;D
Atgal į viršų Go down
m!glė. <3
mano širdis laaaiminga .. :*
m!glė. <3


Female
Kiek pranešimų parašei? : 341
Amžius : 25

Candy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Candy   Candy Icon_minitimePen. 01 23, 2009 11:11 pm

Įdomi mergaitė. :D
Atgal į viršų Go down
Kūlvėrstux*
mano širdis laaaiminga .. :*
Kūlvėrstux*


Male
Kiek pranešimų parašei? : 656
Amžius : 27
Tu gyveni.. : Vilnius

Candy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Candy   Candy Icon_minitimePen. 01 23, 2009 11:23 pm

Sveikute ;]

Tu tik nepagalvok kad as labai priekabus ar ka bet tavo avars siek tiek per didelis ;D
Tai vat sumazinau sita uzsidek :)
Candy Lollipopbf4
Atgal į viršų Go down
Candy
mano širdis laaaiminga .. :*



Female
Kiek pranešimų parašei? : 11
Amžius : 31

Candy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Candy   Candy Icon_minitimeKv. 01 29, 2009 10:45 pm

Miglėė.* - ačiū, tu man irgi įdomi pasirodei :)
Just@s - ačiū už naują avatarą ;D
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Candy Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Candy   Candy Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Candy
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aprašymai-
Pereiti į: