Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Eglutė koncertuos Panevėžyje?

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Eglutė koncertuos Panevėžyje? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Eglutė koncertuos Panevėžyje?   Eglutė koncertuos Panevėžyje? Icon_minitimeŠt. 05 09, 2009 2:48 am

Norėjau visų pasiklausinėti,draugė sako,kad Panevėžyje Eglė dainuos rytoj per vieną šventę:

http://www.euro.lt/lt/naujienos/aktuali-informacija/renginiai/5532/

Gal kas žinote čia tiesa ar ne?Būūūūtinai nueičiau.
Atgal į viršų Go down
Summer*
Just like you
Summer*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 871
Amžius : 31

Eglutė koncertuos Panevėžyje? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglutė koncertuos Panevėžyje?   Eglutė koncertuos Panevėžyje? Icon_minitimeŠt. 05 09, 2009 3:31 am

Nu tai jei parašyta,vadinasi bus.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Eglutė koncertuos Panevėžyje? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglutė koncertuos Panevėžyje?   Eglutė koncertuos Panevėžyje? Icon_minitimeŠt. 05 09, 2009 3:33 am

Jos vardas neparašytas,parašyta:

Talentingiausių Lietuvos vaikų, tarptautinių konkursų laureatų pasirodymai;

Skaityt nuorodą reikėjo tada sakyt,nu bet tai gal ji čia įeina į šitą programą?
Atgal į viršų Go down
Summer*
Just like you
Summer*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 871
Amžius : 31

Eglutė koncertuos Panevėžyje? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglutė koncertuos Panevėžyje?   Eglutė koncertuos Panevėžyje? Icon_minitimeŠt. 05 09, 2009 3:36 am

Nežinau,tai aš nuorodą atsivertus,bet žiūriu,kad ten Eglės nėra,tai paskui pažiūrėjau į tą sakinį.
Atgal į viršų Go down
*Lady_V*
mano širdis laaaiminga .. :*
*Lady_V*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 440
Amžius : 27
Tu gyveni.. : Kaunas

Eglutė koncertuos Panevėžyje? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglutė koncertuos Panevėžyje?   Eglutė koncertuos Panevėžyje? Icon_minitimeŠt. 05 09, 2009 3:44 pm

Nežinau tikrai, ne gal turėtu dalyvaut, jei ten parašyta, kad talentingiausių Lietuvps vaikų.
Bet šiaip kadangi aš negyvenu Panevėžyje, tai man mažai rūpi.
Atgal į viršų Go down
http://mileycyrus.forumexpress.com
Sve?ias
Svečias




Eglutė koncertuos Panevėžyje? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglutė koncertuos Panevėžyje?   Eglutė koncertuos Panevėžyje? Icon_minitimeŠt. 05 09, 2009 10:08 pm

Eglės nebuvo,buvo kažkokia jos kopija susigarbinus plaukus kaip Eglutė ir dainavo dainą strazdas,bet Eglutė daaaug gražiau tą dainą atlieka,ši mergaitė kuri dainavo Strazdas dalyvaus konkurse Slavianski Bazar.
Atgal į viršų Go down
*Lady_V*
mano širdis laaaiminga .. :*
*Lady_V*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 440
Amžius : 27
Tu gyveni.. : Kaunas

Eglutė koncertuos Panevėžyje? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglutė koncertuos Panevėžyje?   Eglutė koncertuos Panevėžyje? Icon_minitimeŠt. 05 09, 2009 11:11 pm

Kopija? Dar geriau ;DD
Atgal į viršų Go down
http://mileycyrus.forumexpress.com
Sve?ias
Svečias




Eglutė koncertuos Panevėžyje? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglutė koncertuos Panevėžyje?   Eglutė koncertuos Panevėžyje? Icon_minitimeŠt. 05 09, 2009 11:38 pm

Bet grynai plaukai taip sugarbanoti mažom garbanytėm ir priekyje tokia kasytė kaip Eglutė kažkuriame koncerte buvo...Bet šiaip labai miela pati mergaitė mačiau jos bendravimą,bet nu balsas jos garžus,bet ne jai dainuoti tokią dainą su tokiom natom.
Atgal į viršų Go down
iCeT
mano širdis laaaiminga .. :*
iCeT


Female
Kiek pranešimų parašei? : 103
Amžius : 28

Eglutė koncertuos Panevėžyje? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglutė koncertuos Panevėžyje?   Eglutė koncertuos Panevėžyje? Icon_minitimeAntr. 05 19, 2009 12:33 am

~GreenGirl~ rašo:
Bet grynai plaukai taip sugarbanoti mažom garbanytėm ir priekyje tokia kasytė kaip Eglutė kažkuriame koncerte buvo...Bet šiaip labai miela pati mergaitė mačiau jos bendravimą,bet nu balsas jos garžus,bet ne jai dainuoti tokią dainą su tokiom natom.
gal video radot?
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Eglutė koncertuos Panevėžyje? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglutė koncertuos Panevėžyje?   Eglutė koncertuos Panevėžyje? Icon_minitimeKv. 05 21, 2009 8:52 pm

Ne,abejoju ar ten ją kas filmavo (:
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Eglutė koncertuos Panevėžyje? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglutė koncertuos Panevėžyje?   Eglutė koncertuos Panevėžyje? Icon_minitimeKv. 05 21, 2009 10:45 pm

GreenGirl, galėjai nufilmuot. : )
Atgal į viršų Go down
*Lady_V*
mano širdis laaaiminga .. :*
*Lady_V*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 440
Amžius : 27
Tu gyveni.. : Kaunas

Eglutė koncertuos Panevėžyje? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglutė koncertuos Panevėžyje?   Eglutė koncertuos Panevėžyje? Icon_minitimePen. 05 22, 2009 12:13 am

Jo, faina man būtu tą mergaitę pamatyt.
Atgal į viršų Go down
http://mileycyrus.forumexpress.com
~Diana~
mano širdis laaaiminga .. :*
~Diana~


Female
Kiek pranešimų parašei? : 66
Amžius : 27

Eglutė koncertuos Panevėžyje? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglutė koncertuos Panevėžyje?   Eglutė koncertuos Panevėžyje? Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 6:06 pm

Tai gal ir Klaipėdoje bus? Eglutė koncertuos Panevėžyje? 267855
Atgal į viršų Go down
beatlemaniac
mano širdis laaaiminga .. :*
beatlemaniac


Female
Kiek pranešimų parašei? : 30
Amžius : 28

Eglutė koncertuos Panevėžyje? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglutė koncertuos Panevėžyje?   Eglutė koncertuos Panevėžyje? Icon_minitimePir. 01 04, 2010 7:34 pm

Tos kopijos niekada nepamiršiu. Ypač per babilono koncą. :D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Eglutė koncertuos Panevėžyje? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglutė koncertuos Panevėžyje?   Eglutė koncertuos Panevėžyje? Icon_minitimePir. 01 04, 2010 8:08 pm

Žinau aš tą kopiją...Apie ją casara sekundėje rašė.Tai ji nu grynai Eglutę neša.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Eglutė koncertuos Panevėžyje? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglutė koncertuos Panevėžyje?   Eglutė koncertuos Panevėžyje? Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Eglutė koncertuos Panevėžyje?
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Naujienos-
Pereiti į: