Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 čiuZė ;D

Go down 
AutoriusPranešimas
Justė.*
He's looking so fine, he's gonna be mine :)*
Justė.*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 100
Amžius : 30

čiuZė ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: čiuZė ;D   čiuZė ;D Icon_minitimePen. 10 09, 2009 10:05 pm

tai va, sveikučiai ;D


Esu Justė. Man 14 metų, esu iš Klaipėdos. (persikrausčiau Šilutėn ;d)
Mėgstu Eglę.. ;D
susidomėjau ja ne tada, kai rodė Lietuvos vaikų euroviziją (nes aš vpš jos net nežiūrėdavau ;D) o tada, kai sužinojau, kad ji laimėjo Vaikų Euroviziją, per vieną reklamą susižinojau Eglutės dainą, ir klausiausi nesustodama iki tol, kol praėjo Eurovizija, ir viskas aprimo.
Nuo to laiko man vis dar patinka Eglė , jos atliekamos dainos ir pan.
Tai vaikščiojau kartą internetu , ir pamačiau šį FC.
labai apsidžiaugiau, ir iš karto užisregistravau ;D
hmm.. o koks mano tikslas?
na, mano tikslas tiesiog.. šauniai čia praleisti laiką ;D
bet žinokit, nesu rami avelė, užsiliepsnoju dėl kiekvieno šūdo, ir galiu leistis į labai ilgus ir beprasmius ginčus ;D
aišku, nesu aš tokia visą laiką.
mano nick'as "čiuZė" yra.. hmm.. nu jis kaip ir nieko nereiškia :D
tiesiog norėjau , kad mano login'as prasidėtų raide č , o nick'e būtų raidė Z , štai ir viskas :D
mėgtsu dainuoti, šokti.. dažnai dainuoju Eglės 'Laimingos dienos" karaoke :D
dainos "angelas" karaoke ir pan.
mėgtsu pop'so atlikėjus, taip pat labai patinka Miley Cyrus.
žodžiu.. maišyta aš kažkokia, biški nesveika tokia, žodžiu : esu kokia esu , kol kas nesu niekam užkliuvusi, tik kartais susilaukiu keistų žvilgsniu, kai eidama miestu pradedu nei iš šio nei iš to garsiai žvengt :D
žvengiu iš belekokio šūdo :D
per pamoką pasižiūriu į bernus ir žvengt pradedu :D
po to per pertrauką amžinėai klausineja iš ko aš ten žvengiu, bet aš galiu kad ir į grindis žiūrėdama žvengt :D
arba pvz.: prieš kokią savaitę pastatė mano berniuką už tai, kad per daug kalbėjos :D tai jis taip nematomais žingsniukais krypuoja iki manęs, atėjo, ir mano bliuskės kapišoną tampyt pradėjo :D aš lūžti pradėjau, tai ir man reikėjo atsistot :D
patinka labai laisvalaikiu būti su draugais :D
tikrai nesu iš tų, kurios rūko, geria ar pan.
rūkyti nežadu, esu daug skaičiusi apie tai, tad noras atšokęs jau seniai.
gerti irgi negeriu, nes aš žinau, kas nutinka, kai miške su "draugeliais gerais" per daug prisigeri :D
po miestą vaikštau su klasiokais, šiaip draugais, draugėmis ir pan.
tik su savuoju visada einam pro miškelį, prie geležinkelio ar šiaip :D
man labai patinka vietos, kuriose nėra daug žmonių, nesivažinėja mašinos ir pan. :D
dėl to labai mėgstu įvairias išvykas į gamtą, ir tikrai mieliau važiuočiau kur nors į gamtą, negu sėdėti prie PC ar TV :D
mėgtsu skaityti knygas, )bent jau anksčiau mėgau :D) dabar karts nuo karto paimu į rankas, pavartau, ir numetu :D
mėgtsu žiūrėti serialus, muilo operas ir pan. :D
esu ir animacinių filmukų fanė :D
tai va, man rodos pasakiau viską, ko reikėjo prisistatymui.. :D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




čiuZė ;D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: čiuZė ;D   čiuZė ;D Icon_minitimeSk. 01 03, 2010 9:54 pm

Kažkodėl visada sakydavau Čiužė tik dabar atkreipaiu,kad Čiuzė ;D Labai patiko aprašymas tikiuosi sutarsime :)
Atgal į viršų Go down
 
čiuZė ;D
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aprašymai-
Pereiti į: