Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Sapnai

Go down 
+12
Rugile :)~~~
Lily*
Eimantas
Angele
lukas51
Viktorija
onexcv
Me.To.You.:*
*Lady_V*
Sun
Summer*
lollipop
16 posters
Pereiti prie : 1, 2  Next
AutoriusPranešimas
lollipop
Take me to Neverland*
lollipop


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1660
Amžius : 26
Tu gyveni.. : Kaune .

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Sapnai   Sapnai Icon_minitimeAntr. 12 29, 2009 10:26 pm

Gal kada savo sapne teko matyti Eglę?Apie ką buvo sapnas?;DD
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai Icon_minitimeAntr. 12 29, 2009 10:45 pm

Oi teko ne vieną kartą,bet dabar visų nepamenu,bet vieną tokį sapnavau visai neseniai.
Aš gyvenau kažkokiame vienkemyje su savo močiute ir Eglė mums atvažiavo abiejoms padainuot ;DD Bet buvo labai karštą mes su maudimukais su močiute,o Eglė vis su ta savo laimingos dienos suknele ir dainavo man ir močiutei ant kažkokio seno vežimo atsistojus bet be muzikos tik su mikrofonu ;DD Tada aš ten pradėjau šokt pievas daryt ;DD Mano močiutė tada stebuklingai pradingo iš sapno...O Eglė kažkaip krito nuo vežimo susilaužė koją atvažiavo greitoji aš visa apsiašarojus ten.Medikai Eglę paguldė ant tos vežamos lovos,o aš bėgu paskui tą lovą ir verkiu ir verkiu... ;DD
Atgal į viršų Go down
lollipop
Take me to Neverland*
lollipop


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1660
Amžius : 26
Tu gyveni.. : Kaune .

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai Icon_minitimeAntr. 12 29, 2009 10:47 pm

geras ;DDD
man gaila bet neteko.
Atgal į viršų Go down
Summer*
Just like you
Summer*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 871
Amžius : 32

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai Icon_minitimeAntr. 12 29, 2009 11:36 pm

Jei ir teko,tai neatsimenu ;DD
Atgal į viršų Go down
Sun
mano širdis laaaiminga .. :*
Sun


Female
Kiek pranešimų parašei? : 70
Amžius : 28
Tu gyveni.. : Kaunas

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 12:58 am

Aš tai nesapnavau jos. ;)
Atgal į viršų Go down
*Lady_V*
mano širdis laaaiminga .. :*
*Lady_V*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 440
Amžius : 27
Tu gyveni.. : Kaunas

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 1:53 am

Esu ne kartą ją sapnavus ;D

Va vienas sapnas buvo toks. Buvau stovykloj, savo kamabry. Tada kažkur išėjau, pasivaikščiojau, ir kai grįžau atgal pamačiau, kad ten sėdi Eglė ir su kažkokia mergaite kalbasi. Pagalvojau "o kaip faina, dabar galėsiu su Egle susibendraut". Tai nuėjau prie jos, pasisveikinau, jinai tokia miela pasirodė. Tada nusprendžiau paprašyt jos tel nr, bet pagalvojau, kad jei taip iš karto paprašysiu ji neduos man nes aš jai būsiu visai nepažįstama. tai todėl sugalvojau, kad reikia iš pradžių su ja susidraugaut. Išėjom mes tada abi į lauką, pradėjom kalbėtis, aš jos klausinėjau visko ;D poto jau galvojau paprašysiu jos nr bet ji pasakė kad turi išeit įrašyt nauja daina ir nubėgo...;D
Atgal į viršų Go down
http://mileycyrus.forumexpress.com
Me.To.You.:*
I ♥ the way you lie
Me.To.You.:*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 596
Amžius : 26
Tu gyveni.. : Kaunas

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 2:03 am

Visai nesenai sapnavau, bet labai trumpai xD :
Buvau kažkokiame kaip ir gimtadienyje tėvų draugų ir pamačiau Eglę :) Priejau prie jos pradėjom kalbėtis apie dainavimą ir kaip jai sekasi, norėjau dar nusifotkint, bet... baigėsi sapnas.:DD
Tai vat taip trumpai, bet teko ją sapnuoti. :D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai Icon_minitimeTr. 12 30, 2009 2:28 am

Fainai jūs čia irgi xD
Atgal į viršų Go down
onexcv
mano širdis laaaiminga .. :*



Male
Kiek pranešimų parašei? : 13
Amžius : 27
Tu gyveni.. : Kursenai

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai Icon_minitimePen. 01 01, 2010 6:58 am

esu ir as ne kart
Atgal į viršų Go down
http://www.eglesfc.forumlt.com
Viktorija
mano širdis laaaiminga .. :*
Viktorija


Female
Kiek pranešimų parašei? : 60
Amžius : 26

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai Icon_minitimePir. 01 04, 2010 3:45 am

Esu vieną kartą sapnavusi..[čia galima sakyti susapnavau,kad mano svajonė išsipildė ;DD]
Veiną dieną mes nuėjome pas Eglę[su drauge],jos nebuvo,bet mes sakėme,kad palauksim ir laukėm kokias 3h..ji neparėjo..kai mes išėjom namo ji kaip tik parėjo,bet man mama buvo sakiusi būtinai pareiti namo..Veliau tipo jau 2 diena...vėl nuėjom ir jos nebuva...atsitiko gana panaši istorija,bet mes jos laukėm 2h ir aš visalaik kalbėjausi su jos tėčiu ;DDtrečią dieną aš nuėjau ir ji buvo (: tada mes susibendravom ji mane pamokėt dainuot savo dainų ir aš pabudau ;DDDD
Va..
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai Icon_minitimeŠt. 01 23, 2010 1:06 am

Užvakar sapnavau,kad ėjau gatve su geriausia drauge ir pamačiau,kad autobuse stovi Eglutė ir lips stotelėje tai puoliau prie jos siaubingai greit prisistačiau ten,o Eglė tokia sako aha aha malonu aš labai skubu dabar žinok,bet paskui sapne įsikalbėjom apie FC meetą ir tada jau nebeskubėjo ji ;DD o sapne ji buvo TOOOKIA aukšta...
Atgal į viršų Go down
Me.To.You.:*
I ♥ the way you lie
Me.To.You.:*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 596
Amžius : 26
Tu gyveni.. : Kaunas

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai Icon_minitimeSk. 01 24, 2010 8:12 pm

Fanai ir jūs.xD
Atgal į viršų Go down
lukas51
mano širdis laaaiminga .. :*



Male
Kiek pranešimų parašei? : 2
Amžius : 27

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai Icon_minitimePir. 01 25, 2010 7:46 pm

Teko matyti ;D Nekarta ;D Sapnai 460382
Atgal į viršų Go down
Angele
mano širdis laaaiminga .. :*
Angele


Female
Kiek pranešimų parašei? : 305
Amžius : 22

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai Icon_minitimePen. 02 12, 2010 7:23 pm

Sapnavau ;)
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai Icon_minitimeAntr. 02 16, 2010 6:15 pm

Šiandien sapnavau Eglę ;DD Tiksliau viskas buvo taip aš,Adelė(just.hug.me) ir mano geriausė draugė sedėjom kavinėje ir man paskambino Eglė ;DD ir aš su ja kalbėjau,bet ji buvo per telefoną tokia pavargus,taip apsnūdusiai kalbėjo ;DD ir sakė,kad ji turi friendsclub ir,kad jos loginas kažkoks 112356 ;DDDD
Atgal į viršų Go down
*Lady_V*
mano širdis laaaiminga .. :*
*Lady_V*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 440
Amžius : 27
Tu gyveni.. : Kaunas

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai Icon_minitimeAntr. 02 16, 2010 10:53 pm

Aš čia praeitą naktį sapnavau :D Su šeima turėjau kažkur važiuot ir mes nuėjom į traukinių stotį laukt traukinio. Buvo vasara, karšta, tenai netoliese buvo toks tvenkinukas ir ten visi vaikai maudėsi. tai sugalvojau ir aš nueit. Nuėjau, ir tenai susitikau Eglę. Mes pasikalbėjom, jinai pasakė, kad laukia traukinio į Vokietiją :DD Eglė tokia draugiška buvo, dar man savo nr pasakė ;D
Atgal į viršų Go down
http://mileycyrus.forumexpress.com
Eimantas
mano širdis laaaiminga .. :*



Male
Kiek pranešimų parašei? : 1
Amžius : 28

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai Icon_minitimeSk. 03 14, 2010 1:47 pm

aš tai manau kas nakty sapnuoju Eglę, bet neatsimenu. O jei atsimenu tai kiekvienas sapnas būna su Egle..
Atgal į viršų Go down
Lily*
mano širdis laaaiminga .. :*
Lily*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 21
Amžius : 24

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai Icon_minitimeSk. 03 21, 2010 1:27 am

Ne neteko
Atgal į viršų Go down
Rugile :)~~~
Tikra daina yra ta kuri skamba iš širdies...
Rugile :)~~~


Female
Kiek pranešimų parašei? : 136
Amžius : 25
Tu gyveni.. : Kaunas

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai Icon_minitimeŠt. 03 27, 2010 3:35 am

Aš ja irgi vieną kartą sapnavau, kad aš esu pas ją namuose ir ji man juos rodo ten balkonas vos ne kaime ji gyvena xDDD Ten visokias nesamones tada norėjau jos paprašyti autografo, bet atsibudau.
Atgal į viršų Go down
http://www.stardoll.com
ele333
Tegul svajones virsta realybe:)
ele333


Female
Kiek pranešimų parašei? : 173
Amžius : 26
Tu gyveni.. : Vinius

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai Icon_minitimeSk. 04 04, 2010 3:30 am

Aš tai sapnuoju dažnai kad susirašinėjam būtent naktį.Bet kai atsikeliu dažnai randu smsu:D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai Icon_minitimeSk. 04 04, 2010 3:31 am

ele333 rašo:
Aš tai sapnuoju dažnai kad susirašinėjam būtent naktį.Bet kai atsikeliu dažnai randu smsu:D

O tai tau faina labai Sapnai 284612

Aš tai senai ją besapnavau... Sapnai 607121
Atgal į viršų Go down
ele333
Tegul svajones virsta realybe:)
ele333


Female
Kiek pranešimų parašei? : 173
Amžius : 26
Tu gyveni.. : Vinius

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai Icon_minitimeSk. 04 04, 2010 3:32 am

Fainai fainai:DD
Atgal į viršų Go down
lukasx5
mano širdis laaaiminga .. :*



Female
Kiek pranešimų parašei? : 1
Amžius : 26

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai Icon_minitimeAntr. 04 06, 2010 8:25 pm

ir man teko bet ne sakisiu Sapnai 89772 Sapnai 553708 Sapnai 460382 Sapnai 460382
Atgal į viršų Go down
*Lady_V*
mano širdis laaaiminga .. :*
*Lady_V*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 440
Amžius : 27
Tu gyveni.. : Kaunas

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai Icon_minitimeAntr. 04 27, 2010 7:52 pm

Šianakt sapnavau labai fainą sapną.
Sapnavau, kad mes su Egle susirašinėjom per one.lt ir susitarėm susitikt. Kažkaip jinai būtent mano mieste buvo ;D išėjau į kiemą ir tenai mes susitikom. Su ja dar kažkodėl buvo Milita Daikerytė. Tai mes visos trys vaikščiojom visur, kalbėjomės, pasakojom ką dovanų per Kalėdas gavom ;D žodžiu, nes visos trys tapom labai geros draugės. Po to Milita išėjo namo ir mes tik su Egle likom, tai nuėjom pas Eglę į namus ir ten kalbėjomės, dar kažką veikėm. ;)

Man patiko šitas sapnas :))
Atgal į viršų Go down
http://mileycyrus.forumexpress.com
EgLuTė
mano širdis laaaiminga .. :*
EgLuTė


Female
Kiek pranešimų parašei? : 12
Amžius : 24

Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai Icon_minitimeKv. 04 29, 2010 1:48 am

Aš esu,bet neprisimenu ką...
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Sapnai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Sapnai   Sapnai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Sapnai
Atgal į viršų 
Puslapis 12Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Diskusijos-
Pereiti į: