Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Rugilyte5

Go down 
AutoriusPranešimas
Rugile :)~~~
Tikra daina yra ta kuri skamba iš širdies...
Rugile :)~~~


Female
Kiek pranešimų parašei? : 136
Amžius : 25
Tu gyveni.. : Kaunas

Rugilyte5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Rugilyte5   Rugilyte5 Icon_minitimeSk. 05 09, 2010 3:14 am

Sveiki, Aš esu Rugilė. Dažniausiai mane vadina Ruge. Taigi kreipkitės kaip norit xDD Šiuo metu dar mokausi 4 klasėje, jau šiais metai mokysiuos 5- oje. Galvoju eiti į Vyturio mokykla. Labai atsiprašau visų jūsų, kad melavau apie Egle ir mokyklą. Tiesiog išsprūdo kažkokia nesamonė ir tiek.. Gyvenu Kaune. Hobis: Dainuoti. Ketinu lankyti muzikos mokykla, nes užaugus svajoju tapti dainininke. Taip pat esu nesveika Miley Cyrus fane ji mano idealas. Dar Sorry , kad prirašiau į dienoraščių tema pusę netiesos.. Kad mes ten su Egle susitinkam ir pnš.. Nekreipkit dėmesio.. Gyvenime tikrai nesu pagyrūnė tiesiog šiame forume tikėjausi susirasti daugiau Draugų, draugelių. Labai dėkoju šiam forumui, kad padėjo surasti kontaktą su Eglute. Jūsų dėka su ja pagaliau susitikau. Patinka Anglų Buldogai (šunys) namie turiu katę vardu Katė xDDDDD Turiu sesę kurią labai myliu. Taigi tiek apie mane...


Paskutinį kartą redagavo Rugile :)~~~, Pir. 07 26, 2010 4:49 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://www.stardoll.com
Sve?ias
Svečias




Rugilyte5 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Rugilyte5   Rugilyte5 Icon_minitimeSk. 05 09, 2010 3:21 am

Na tu man niekada nekliūvai,atrodai draugiška,turime nemažai panašumų,Miley taip pat man laaabai patinka :)
Atgal į viršų Go down
 
Rugilyte5
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Aprašymai-
Pereiti į: