Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt)

Go down 
+2
Caffy.
Kūlvėrstux*
6 posters
AutoriusPranešimas
Kūlvėrstux*
mano širdis laaaiminga .. :*
Kūlvėrstux*


Male
Kiek pranešimų parašei? : 656
Amžius : 27
Tu gyveni.. : Vilnius

Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt)   Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Icon_minitimeTr. 11 19, 2008 1:29 am

Šeštadienį vyksiančiame Vaikų „Eurovizijos“ konkurse Lietuvos atstovei dešimtmetei Eglei Jurgaitei gali tekti pasirodyti pakeitus kostiumus ir scenografiją, kadangi lagaminai su minėta atributika pasimetė dėl oro linijų klaidos ir nežinia, kada bus grąžinti. Į Kiprą lapkričio 16–ąją dieną išskridusi Lietuvos atstovų komanda sulaukė tik dalies bagažo. Didžioji dalis renginiui reikalingų kostiumų ir puošybos detalių pasimetė.

„Visa ši situacija sukėlė labai daug sunkumų. Pasimetė didžioji dalis pasirodymo atributikos, atvyko tik keletas kostiumų. Bandysime kažką nusiųsti, bet tai yra labai problematiška. Keletas lagaminų tiesiog nuvažiavo kažkur ne ten. Labai tikimės, kad visa manta atsiras iki šeštadienio pasirodymo, tačiau bandysime ir patys suteikti greitesnę pagalbą ir nusiųsti jiems reikiamos atributikos“, - pasakojo jaunosios atlikėjos tėtis Virgilijus Jurgaitis.


Eglė ir drauge su ja ant scenos pasirodysiantys vaikai apie netikėtus nesklandumus nebuvo informuoti siekiant išvengti bereikalingų nervų: „Mes vaikams tokių problemų nekrauname. Nesakome jiems to, ko nereikia žinoti. Tai mūsų ir organizatorių bėdos. Jiems ir taip užtenka streso“.
Atgal į viršų Go down
Caffy.
mano širdis laaaiminga .. :*
Caffy.


Female
Kiek pranešimų parašei? : 184
Amžius : 27
Tu gyveni.. : Vilnius.

Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt)   Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Icon_minitimeTr. 11 19, 2008 1:38 am

Dieve. Visa Lietuva žino, o Eglė ne.. xD
Atgal į viršų Go down
Kūlvėrstux*
mano širdis laaaiminga .. :*
Kūlvėrstux*


Male
Kiek pranešimų parašei? : 656
Amžius : 27
Tu gyveni.. : Vilnius

Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt)   Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Icon_minitimeTr. 11 19, 2008 1:41 am

Ziarus tas pasaulis...
Atgal į viršų Go down
Žemai.tiki.
mano širdis laaaiminga .. :*
Žemai.tiki.


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1242
Amžius : 25
Tu gyveni.. : Vilnius

Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt)   Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Icon_minitimeTr. 11 19, 2008 1:42 am

Žiauru
Atgal į viršų Go down
http://www.s-jfc.forumb.biz
Caffy.
mano širdis laaaiminga .. :*
Caffy.


Female
Kiek pranešimų parašei? : 184
Amžius : 27
Tu gyveni.. : Vilnius.

Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt)   Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Icon_minitimeTr. 11 19, 2008 1:44 am

Bet dabar reikės jiems per kelias dienas pakeisti drabužius ir t.t.
Žiauroka.
Atgal į viršų Go down
Žemai.tiki.
mano širdis laaaiminga .. :*
Žemai.tiki.


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1242
Amžius : 25
Tu gyveni.. : Vilnius

Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt)   Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Icon_minitimeTr. 11 19, 2008 1:44 am

Taigi sako gal atsiras.
Atgal į viršų Go down
http://www.s-jfc.forumb.biz
Caffy.
mano širdis laaaiminga .. :*
Caffy.


Female
Kiek pranešimų parašei? : 184
Amžius : 27
Tu gyveni.. : Vilnius.

Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt)   Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Icon_minitimeTr. 11 19, 2008 1:45 am

Bet jei ne? Bet manau, kad atsiras. ano draugei irgi taip buvo.
Jai dingo lagaminai, bet kitą dieną jau rado.
Atgal į viršų Go down
Kūlvėrstux*
mano širdis laaaiminga .. :*
Kūlvėrstux*


Male
Kiek pranešimų parašei? : 656
Amžius : 27
Tu gyveni.. : Vilnius

Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt)   Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Icon_minitimeTr. 11 19, 2008 1:45 am

Tikekimes geriausio Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) 267855
Atgal į viršų Go down
Žemai.tiki.
mano širdis laaaiminga .. :*
Žemai.tiki.


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1242
Amžius : 25
Tu gyveni.. : Vilnius

Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt)   Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Icon_minitimeTr. 11 19, 2008 1:46 am

Bet būtinai Eglutei turėjo taip atsitikt...
Atgal į viršų Go down
http://www.s-jfc.forumb.biz
Caffy.
mano širdis laaaiminga .. :*
Caffy.


Female
Kiek pranešimų parašei? : 184
Amžius : 27
Tu gyveni.. : Vilnius.

Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt)   Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Icon_minitimeTr. 11 19, 2008 1:47 am

Ach tas likimas.. ;///
Kaip visada negailestingas ir ..
Visada Lietuvai ;{{
Atgal į viršų Go down
Kūlvėrstux*
mano širdis laaaiminga .. :*
Kūlvėrstux*


Male
Kiek pranešimų parašei? : 656
Amžius : 27
Tu gyveni.. : Vilnius

Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt)   Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Icon_minitimeTr. 11 19, 2008 1:47 am

O kada dar taip Lietuvai buvo atsitike?
Atgal į viršų Go down
Paris
mano širdis laaaiminga .. :*
Paris


Female
Kiek pranešimų parašei? : 417
Amžius : 27
Tu gyveni.. : kur skraido žirafos;}*

Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt)   Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Icon_minitimeTr. 11 19, 2008 4:02 am

Justasb1996 rašo:
O kada dar taip Lietuvai buvo atsitike?
niekada Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) 117561
žiauru.
Atgal į viršų Go down
http://www.eglesfc.forumlt.com
Neringa
mano širdis laaaiminga .. :*
Neringa


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1027
Amžius : 30
Tu gyveni.. : Elektrėnai

Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt)   Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Icon_minitimeKv. 11 20, 2008 4:22 am

nesamonė tie rūbai man kaip tik labai faini.. Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) 855343
Atgal į viršų Go down
Summer*
Just like you
Summer*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 871
Amžius : 31

Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt)   Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Icon_minitimeKv. 11 20, 2008 4:37 am

Žiauru,bet tikėkimės iki pasirodymo atsiras.
Atgal į viršų Go down
Paris
mano širdis laaaiminga .. :*
Paris


Female
Kiek pranešimų parašei? : 417
Amžius : 27
Tu gyveni.. : kur skraido žirafos;}*

Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt)   Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Icon_minitimeKv. 11 20, 2008 10:54 pm

tie sijonai kokie negražūs <balti>
Atgal į viršų Go down
http://www.eglesfc.forumlt.com
Caffy.
mano širdis laaaiminga .. :*
Caffy.


Female
Kiek pranešimų parašei? : 184
Amžius : 27
Tu gyveni.. : Vilnius.

Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt)   Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Icon_minitimeKv. 11 20, 2008 10:56 pm

Man irgi negražūs. ;D
Bet manau atsiras apranga.
Atgal į viršų Go down
Caffy.
mano širdis laaaiminga .. :*
Caffy.


Female
Kiek pranešimų parašei? : 184
Amžius : 27
Tu gyveni.. : Vilnius.

Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt)   Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Icon_minitimeKv. 11 20, 2008 11:07 pm

Prieš pusvalandi baigėsi pirmoji Lietuvos atstovės Eglės Jurgaitytės repeticija. Kviečiame pasižiūrėti vaizdo įrašus.

Scenoje vyravo nedaug spalvų, fone
pasirodė saulė, pagal ritmą plojantys delnai, dainos žodžiai ir pan.
Lietuvos delegacijai peržiūrėjus įrašą, renginio organizatoriai iki
kitos repeticijos bandys išpildyti prašymus ir pataisyti visus kameros
bei grafikos netikslumus, kurių mes kol kas negalime matyti.

„Eurovizijos“ puslapių redaktoriai iš
užsienio, stebėję repeticiją gyvai, apie Lietuvos pasirodymą pasisako
teigiamai, bet šansus vertina ne vienareikšmiškai. Vieni sako, kad tai
įsimintinas pasirodymas, kiti teigia, kad nedaug žiūrovų atiduos savo
balsus būtent už Eglę, nes trūksta „kabliuko“ ar kulminacijos. Taip pat
sutinkama nuomonė, kad rezultatą įtakoti gali prieš ir po Lietuvos
pasirodysiančios šalys-favoritės Ukraina ir Makedonija.

Rytoj, 16.20 - 16.40 valandą Lietuvos
komandos laukia antra repeticija, kurioje atstovai turi pasirodyti su
galutiniais drabužiais. Nežinia ar tai pavyks, kadangi jokios
informacijos apie pamestus lagaminus su reikalingais kostiumais dar nėra. Tikėkimės, kad blogiausiu atveju daiktai atsiras iki šeštadienio.
Atgal į viršų Go down
Žemai.tiki.
mano širdis laaaiminga .. :*
Žemai.tiki.


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1242
Amžius : 25
Tu gyveni.. : Vilnius

Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt)   Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Icon_minitimePen. 11 21, 2008 12:12 am

Oujojoi.
Atgal į viršų Go down
http://www.s-jfc.forumb.biz
Summer*
Just like you
Summer*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 871
Amžius : 31

Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt)   Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Icon_minitimePen. 11 21, 2008 12:13 am

*Škaištutėė* rašo:
tie sijonai kokie negražūs <balti>

Tai su jais per koncą,tai nemanau,kad bus Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) 117561
Atgal į viršų Go down
Žemai.tiki.
mano širdis laaaiminga .. :*
Žemai.tiki.


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1242
Amžius : 25
Tu gyveni.. : Vilnius

Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt)   Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Icon_minitimePen. 11 21, 2008 12:18 am

Man taip ir neatrodo.
Atgal į viršų Go down
http://www.s-jfc.forumb.biz
Summer*
Just like you
Summer*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 871
Amžius : 31

Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt)   Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Icon_minitimePen. 11 21, 2008 2:18 am

Tam tikri šaltiniai teigia, kad pamesti kostiumai jau surasti ir rytoj generalinėje repeticijoje Lietuva pasirodys su planuota apranga.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt)   Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt) Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Dingo Lietuvos atstovės Vaikų „Eurovizijoje“ kostiumai ir pasirodymo atributika (delfi.lt)
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Vaikų Eurovizijoje atstovauja Eglė Jurgaitytė
» Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai
» E.Jurgaitytės pasirodymą Vaikų „Eurovizijoje“ išgelbėjo žiniasklaida
» Vaikų Eurovizijoje 3 vietą užėmusi E.Jurgaitytė grįžusi į Lietuvą pateko į sveikintojų būrį
» TV3 projekte „Vaikų balsas 2009“ – rekordinis skaičius vaikų balsų!

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Naujienos-
Pereiti į: