Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Kiek dėl šlovės „Eurovizijoje“ paaukojo E. Jurgaitytės tėvai?

Go down 
+5
Caffy.
Žemai.tiki.
Kūlvėrstux*
Justėėė.
lollipop
9 posters
AutoriusPranešimas
lollipop
Take me to Neverland*
lollipop


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1660
Amžius : 26
Tu gyveni.. : Kaune .

Kiek dėl šlovės „Eurovizijoje“ paaukojo E. Jurgaitytės tėvai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Kiek dėl šlovės „Eurovizijoje“ paaukojo E. Jurgaitytės tėvai?   Kiek dėl šlovės „Eurovizijoje“ paaukojo E. Jurgaitytės tėvai? Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 7:14 pm

Antradienį LNK laidoje „Gyvenimas pagal moteris“ - du pasakojimai apie kylančių ir jau pakilusių scenos žvaigždžių gyvenimą.



Laukia susitikimas su vaikų „Eurovizijos“ trečiosios vietos laimėtoja Egle Jurgaityte ir jos tėvais.



Prieš savaitę, kai dešimtmetė Eglė Jurgaitytė pasirodė vaikų „Eurovizijos“ scenoje, mažai kas drįso spėlioti, kokią vietą jai pavyks užimti. Ketvirtos klasės mokinukė padarė tai, ko iki šiol niekam nepavyko pasiekti. Trečioji vieta. „Pergalė netikėta, tačiau tikrai ne atsitiktinė“, - laidoje sakys Eglės tėvai, jau šešerius metus visą savo laiką, finansus ir jėgas skiriantys dukters karjerai.



Mažosios dainininkės tėtis Virgilijus prisipažins, jog po „Eurovizijos“ jų šeimos sąskaitos – visiškai tuščios. Pasirodymas, kainavęs daugiau nei 80 tūkstančių litų, tikslą pasiekė, tačiau dabar Jurgaičiai tikina, kad Eglės pergalė galėjo būti dar didesnė.



Kita tema: ar tiesa, kad buvusiai grupės „Mango“ lyderei Rimai Petrauskytei teko įveikti ne tik grupės išsiskyrimą, sunkią ligą, bet ir mylimojo netektį? Rima bus atvira.



Prisiminimai apie praeitį „Mango“ lyderei Rimai kelia ne vien malonius prisiminimus. Mergina pasakos paaukojusi sceną tam, kad galėtų turėti daugiau asmeninės laisvės.



Gyvenimas pagal Eglę Jurgaitytę ir Rimą Petrauskytę – antradienį, 20.30 val., per LNK.
Atgal į viršų Go down
Justėėė.
mano širdis laaaiminga .. :*
Justėėė.


Female
Kiek pranešimų parašei? : 73

Kiek dėl šlovės „Eurovizijoje“ paaukojo E. Jurgaitytės tėvai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek dėl šlovės „Eurovizijoje“ paaukojo E. Jurgaitytės tėvai?   Kiek dėl šlovės „Eurovizijoje“ paaukojo E. Jurgaitytės tėvai? Icon_minitimeAntr. 12 02, 2008 7:26 pm

Žiūrėsim Kiek dėl šlovės „Eurovizijoje“ paaukojo E. Jurgaitytės tėvai? 539753
Atgal į viršų Go down
Kūlvėrstux*
mano širdis laaaiminga .. :*
Kūlvėrstux*


Male
Kiek pranešimų parašei? : 656
Amžius : 27
Tu gyveni.. : Vilnius

Kiek dėl šlovės „Eurovizijoje“ paaukojo E. Jurgaitytės tėvai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek dėl šlovės „Eurovizijoje“ paaukojo E. Jurgaitytės tėvai?   Kiek dėl šlovės „Eurovizijoje“ paaukojo E. Jurgaitytės tėvai? Icon_minitimeTr. 12 03, 2008 12:55 am

Nu apie mango galejot iskirpt Kiek dėl šlovės „Eurovizijoje“ paaukojo E. Jurgaitytės tėvai? 117561
Atgal į viršų Go down
Žemai.tiki.
mano širdis laaaiminga .. :*
Žemai.tiki.


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1242
Amžius : 25
Tu gyveni.. : Vilnius

Kiek dėl šlovės „Eurovizijoje“ paaukojo E. Jurgaitytės tėvai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek dėl šlovės „Eurovizijoje“ paaukojo E. Jurgaitytės tėvai?   Kiek dėl šlovės „Eurovizijoje“ paaukojo E. Jurgaitytės tėvai? Icon_minitimeTr. 12 03, 2008 1:00 am

Mažai liko iki pradžios
Atgal į viršų Go down
http://www.s-jfc.forumb.biz
lollipop
Take me to Neverland*
lollipop


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1660
Amžius : 26
Tu gyveni.. : Kaune .

Kiek dėl šlovės „Eurovizijoje“ paaukojo E. Jurgaitytės tėvai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek dėl šlovės „Eurovizijoje“ paaukojo E. Jurgaitytės tėvai?   Kiek dėl šlovės „Eurovizijoje“ paaukojo E. Jurgaitytės tėvai? Icon_minitimeTr. 12 03, 2008 1:52 am

Laukit foto. Kiek dėl šlovės „Eurovizijoje“ paaukojo E. Jurgaitytės tėvai? 728128
Atgal į viršų Go down
Caffy.
mano širdis laaaiminga .. :*
Caffy.


Female
Kiek pranešimų parašei? : 184
Amžius : 27
Tu gyveni.. : Vilnius.

Kiek dėl šlovės „Eurovizijoje“ paaukojo E. Jurgaitytės tėvai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek dėl šlovės „Eurovizijoje“ paaukojo E. Jurgaitytės tėvai?   Kiek dėl šlovės „Eurovizijoje“ paaukojo E. Jurgaitytės tėvai? Icon_minitimePir. 12 08, 2008 2:03 am

Pasižiūrėjau. Matėsi mano namas. Kaip fainai xD
Atgal į viršų Go down
Neringa
mano širdis laaaiminga .. :*
Neringa


Female
Kiek pranešimų parašei? : 1027
Amžius : 30
Tu gyveni.. : Elektrėnai

Kiek dėl šlovės „Eurovizijoje“ paaukojo E. Jurgaitytės tėvai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek dėl šlovės „Eurovizijoje“ paaukojo E. Jurgaitytės tėvai?   Kiek dėl šlovės „Eurovizijoje“ paaukojo E. Jurgaitytės tėvai? Icon_minitimePir. 12 08, 2008 4:10 am

mačiau,įdomus siužetas..
Atgal į viršų Go down
~Diana~
mano širdis laaaiminga .. :*
~Diana~


Female
Kiek pranešimų parašei? : 66
Amžius : 27

Kiek dėl šlovės „Eurovizijoje“ paaukojo E. Jurgaitytės tėvai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek dėl šlovės „Eurovizijoje“ paaukojo E. Jurgaitytės tėvai?   Kiek dėl šlovės „Eurovizijoje“ paaukojo E. Jurgaitytės tėvai? Icon_minitimeKv. 06 25, 2009 6:17 pm

Nežiurejau, nes nežinojau kad rodys Kiek dėl šlovės „Eurovizijoje“ paaukojo E. Jurgaitytės tėvai? 855343
Atgal į viršų Go down
iCeT
mano širdis laaaiminga .. :*
iCeT


Female
Kiek pranešimų parašei? : 103
Amžius : 28

Kiek dėl šlovės „Eurovizijoje“ paaukojo E. Jurgaitytės tėvai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek dėl šlovės „Eurovizijoje“ paaukojo E. Jurgaitytės tėvai?   Kiek dėl šlovės „Eurovizijoje“ paaukojo E. Jurgaitytės tėvai? Icon_minitimeŠt. 07 18, 2009 8:12 pm

Aš igi nežinojau. O jau senai rodė.
Atgal į viršų Go down
onexcv
mano širdis laaaiminga .. :*



Male
Kiek pranešimų parašei? : 13
Amžius : 27
Tu gyveni.. : Kursenai

Kiek dėl šlovės „Eurovizijoje“ paaukojo E. Jurgaitytės tėvai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek dėl šlovės „Eurovizijoje“ paaukojo E. Jurgaitytės tėvai?   Kiek dėl šlovės „Eurovizijoje“ paaukojo E. Jurgaitytės tėvai? Icon_minitimePen. 01 01, 2010 2:32 am

as maciau
Atgal į viršų Go down
http://www.eglesfc.forumlt.com
Sponsored content





Kiek dėl šlovės „Eurovizijoje“ paaukojo E. Jurgaitytės tėvai? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kiek dėl šlovės „Eurovizijoje“ paaukojo E. Jurgaitytės tėvai?   Kiek dėl šlovės „Eurovizijoje“ paaukojo E. Jurgaitytės tėvai? Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kiek dėl šlovės „Eurovizijoje“ paaukojo E. Jurgaitytės tėvai?
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» E.Jurgaitytės pasirodymą Vaikų „Eurovizijoje“ išgelbėjo žiniasklaida
» Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai")
» E.Jurgaitytės drama dėl augintinio „netekties“ - su laiminga pabaiga
» Pagrindiniai lietuvių konkurentai vaikų „Eurovizijoje“ – rusai
» Kiek valdžia „parėmė“ vaikų „Eurovizijos“ bronzininkę?

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Naujienos-
Pereiti į: