Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai")

Go down 
+9
Me.To.You.:*
Uoga*
Katiusa*
Yay
Justė.*
Neringa
*Lady_V*
lollipop
Summer*
13 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Yay
mano širdis laaaiminga .. :*
Yay


Female
Kiek pranešimų parašei? : 78
Amžius : 31

Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai")   Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Icon_minitimeAntr. 01 05, 2010 2:55 am

typo Viktorija Kalpokaite? ;D
Atgal į viršų Go down
Me.To.You.:*
I ♥ the way you lie
Me.To.You.:*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 596
Amžius : 26
Tu gyveni.. : Kaunas

Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai")   Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Icon_minitimeSk. 01 17, 2010 3:36 am

Na, Yay, pasakok viską kas buvo :))
Atgal į viršų Go down
deluso
mano širdis laaaiminga .. :*
deluso


Male
Kiek pranešimų parašei? : 39
Amžius : 28
Tu gyveni.. : Klaipeda

Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai")   Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Icon_minitimePir. 01 18, 2010 2:01 am

tikejaus kazko geresnio is egles. Klaipeda ir Kaunas buvo geriausi. o tas paskambink rytoj... tikiuosi kitakarta kazko geresnio
Atgal į viršų Go down
http://eglefc.weebly.com
Sve?ias
Svečias




Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai")   Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Icon_minitimePir. 01 18, 2010 11:19 pm

Aš irgi. Mačiau jos chore vieną mergaitę iš atrankos. Atsimenu, iš pradžių nesiryžo eiti, o čia žiūriu, jau ir į chorą pateko.
Atgal į viršų Go down
Yay
mano širdis laaaiminga .. :*
Yay


Female
Kiek pranešimų parašei? : 78
Amžius : 31

Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai")   Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Icon_minitimeAntr. 01 19, 2010 4:17 am

Tai vaa ;D buvo labai smagu dalyvauti pirmoje laidoje ;DD visos buvom padarytos panasios i Egle o ar grazu buvo ar ne jum spresti ;D dabar ruosiam nauja pasirodyma ;D
Atgal į viršų Go down
Yay
mano širdis laaaiminga .. :*
Yay


Female
Kiek pranešimų parašei? : 78
Amžius : 31

Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai")   Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Icon_minitimeAntr. 01 19, 2010 4:18 am

Antroje dainoje bus 8 solistai su Egle 9 ;D
Soksim, dainuosim, vaidinsim ;DD
o praeita sestadieni buvo labai smagu po viso renginio vaziavom su visais chorais pasilinksminti i kluba ;P
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai")   Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Icon_minitimeAntr. 01 19, 2010 4:20 am

Yay rašo:
Antroje dainoje bus 8 solistai su Egle 9 ;D
Soksim, dainuosim, vaidinsim ;DD
o praeita sestadieni buvo labai smagu po viso renginio vaziavom su visais chorais pasilinksminti i kluba ;P

gal gali pasakyt kur tie choru karu filmavimai vyksta ir kelinta valanda
Atgal į viršų Go down
Yay
mano širdis laaaiminga .. :*
Yay


Female
Kiek pranešimų parašei? : 78
Amžius : 31

Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai")   Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Icon_minitimeAntr. 01 19, 2010 4:25 am

na vyksta tai LRT televizijos didziojoj salej sestadieni 7 , bet ten negali pasaliniai patekt tik pagal sarasa kviestiniai zmones :]
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai")   Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Icon_minitimeAntr. 01 19, 2010 5:29 am

Yay rašo:
na vyksta tai LRT televizijos didziojoj salej sestadieni 7 , bet ten negali pasaliniai patekt tik pagal sarasa kviestiniai zmones :]

o kas gali pakviest? pwz tu gali pakviest? :D
Atgal į viršų Go down
Yay
mano širdis laaaiminga .. :*
Yay


Female
Kiek pranešimų parašei? : 78
Amžius : 31

Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai")   Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Icon_minitimeAntr. 01 19, 2010 5:38 am

nea.. as jau savo teti esu ten uzregistravus :]
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai")   Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Icon_minitimeAntr. 01 19, 2010 5:39 am

o tai ten pastovus kvietimai ar vienam kartui? tik viena zmogu teleidzia kviest?
Atgal į viršų Go down
Yay
mano širdis laaaiminga .. :*
Yay


Female
Kiek pranešimų parašei? : 78
Amžius : 31

Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai")   Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Icon_minitimeAntr. 01 19, 2010 8:37 pm

jop tik 1 zmogus nuo 1 choristo :]
Atgal į viršų Go down
Summer*
Just like you
Summer*


Female
Kiek pranešimų parašei? : 871
Amžius : 31

Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai")   Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Icon_minitimeAntr. 01 19, 2010 9:09 pm

Na bet jei turi pažystamų tai ir be pakvietimo galima patekt ;D Ta prasme iš atlikėjų arba iš darbuotojų ;D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai")   Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Icon_minitimeAntr. 01 19, 2010 11:31 pm

o egle galetu pakviest?nes galbut atlikejai gali pakviest daugiau kokiu 10-30 zmoniu ;D
Atgal į viršų Go down
ele777
mano širdis laaaiminga .. :*
ele777


Female
Kiek pranešimų parašei? : 189
Amžius : 26
Tu gyveni.. : Vln

Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai")   Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Icon_minitimeKv. 01 21, 2010 12:49 am

yay
kuo vardu tu jai nepaslaptis?
?


Paskutinį kartą redagavo ele777, Kv. 01 21, 2010 1:49 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Yay
mano širdis laaaiminga .. :*
Yay


Female
Kiek pranešimų parašei? : 78
Amžius : 31

Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai")   Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Icon_minitimeKv. 01 21, 2010 1:37 am

HEEEEEY klausykit visi , cia va jei galit prabalsuokit tiek kartu kiek iseina uz musu chora!!!!
http://whatson.delfi.lt/news/entertainment/eteris/rinkite-originaliausia-tv3-choru-karu-chora.d?id=28001223 ACIUUUUU nuo viso choro is anksto ;****
Atgal į viršų Go down
ele777
mano širdis laaaiminga .. :*
ele777


Female
Kiek pranešimų parašei? : 189
Amžius : 26
Tu gyveni.. : Vln

Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai")   Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Icon_minitimeKv. 01 21, 2010 2:13 am

?
Atgal į viršų Go down
ele777
mano širdis laaaiminga .. :*
ele777


Female
Kiek pranešimų parašei? : 189
Amžius : 26
Tu gyveni.. : Vln

Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai")   Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Icon_minitimeKv. 01 21, 2010 2:30 am

yay gali pasiziureti savo asmenines zinytes?
Atgal į viršų Go down
Yay
mano širdis laaaiminga .. :*
Yay


Female
Kiek pranešimų parašei? : 78
Amžius : 31

Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai")   Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Icon_minitimeKv. 01 21, 2010 2:43 am

zinok nelabai dar orientuojuosi kur cia tos asmenines gaunamos ;DDD geriau cia rasyk.
Atgal į viršų Go down
ele777
mano širdis laaaiminga .. :*
ele777


Female
Kiek pranešimų parašei? : 189
Amžius : 26
Tu gyveni.. : Vln

Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai")   Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Icon_minitimeKv. 01 21, 2010 2:53 am

negaliu.pasiziurek paciam virsuj messages
Atgal į viršų Go down
Yay
mano širdis laaaiminga .. :*
Yay


Female
Kiek pranešimų parašei? : 78
Amžius : 31

Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai")   Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Icon_minitimeKv. 01 21, 2010 2:55 am

nera pas mane rimtai zinok ;DDD
Atgal į viršų Go down
ele777
mano širdis laaaiminga .. :*
ele777


Female
Kiek pranešimų parašei? : 189
Amžius : 26
Tu gyveni.. : Vln

Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai")   Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Icon_minitimeKv. 01 21, 2010 3:04 am

matai kur parasyta Egles J. oficialus fc.
ziamiau yra juosta forum ir t.t pries paskutinis zodis yra messages paspausk ant jo
Atgal į viršų Go down
Yay
mano širdis laaaiminga .. :*
Yay


Female
Kiek pranešimų parašei? : 78
Amžius : 31

Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai")   Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Icon_minitimeKv. 01 21, 2010 3:20 am

radau ;P
Atgal į viršų Go down
ele777
mano širdis laaaiminga .. :*
ele777


Female
Kiek pranešimų parašei? : 189
Amžius : 26
Tu gyveni.. : Vln

Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai")   Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Icon_minitimeKv. 01 21, 2010 3:21 am

:D
Atgal į viršų Go down
Yay
mano širdis laaaiminga .. :*
Yay


Female
Kiek pranešimų parašei? : 78
Amžius : 31

Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai")   Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Icon_minitimeKv. 01 21, 2010 3:29 am

:]
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai")   Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai") - Page 3 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Eglės Jurgaitytės choras (,,Chorų karai")
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Eglės Jurgaitytės gimtadienį apkartino nesėkmė ,,Chorų karuose”
» „Chorų karus“ pirmieji paliko Jurgaitytė ir Vilniaus choras
» Pirmoji Eglės Jurgaitytės repeticija „Vaikų Eurovizijos“ scenoje
» Antroji Eglės Jurgaitytės repeticija „Vaikų Eurovizijos“ scenoje
» ,,Chorų karų" reklama

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Naujienos-
Pereiti į: